Jaś i Małgosia szukają kochającego domku!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Jaś i Małgosia to przeurocze rodzeństwo, które jest ze sobą nierozłączne. Wszędzie ich pełno i wszędzie biegają razem! Dlatego marzymy aby znaleść im razem dom.

Kotki zostały znalezione w bardzo złych warunkach, otoczone miłością i odkarmione przez człowieka. Zostały przebadane weterynaryjnie, odrobaczone i zaszczepione. Teraz wybierają się do nowych domków. Małgosia to szara dziewczyna z białymi skarpetkami i krawacikiem, a Jaś, przepiękny biało-szary kocurek. Kociaki są przekochane, to sama słodycz na nie patrzeć jak się bawią i rozrabiają. Uwielbiają się bawić piłeczkami, wędkami, biegać i robić fikołki. W domu tymczasowym się pięknie oswoiły i jak się rozkręcą to mruczą jak małe motorki, lubią się wtulać w szyję i mruczeć do ucha. Nie mają też nic przeciwko psom, o ile psiak jest łagodny, są bardzo ciekawskie i czyste, załatwiają się do kuwety.

Maluchy dostają wysokogatunkową karmę, szukamy im kochających domów, niewychodzących. Świetnie, gdyby w nowym domu miały kocie towarzystwo lub poszły do adopcji razem. Obowiązuje spotkanie przedadopcyjne oraz podpisanie umowy z zobowiązaniem do kastracji/sterylizacji kota w odpowiednim wieku. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach między 10-19 pod numerem  [ukryte] nbsp;Jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kotka - oddzwonię w wolnej chwili.

 
  • Numer ogłoszenia: 63851663
  • Data wyróżnienia: 25 października 2020
  • Data wprowadzenia: 25 października 2020
  • Aktualizacja: 5 listopada 2020
  • Wyświetleń: 677
  • Wyświetleń na liście: 12 678