Kasia szuka domu

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Kasia, nazywana również Kaśką i grubą Kaśką - choć to ostatnie imię coraz mniej do niej pasuje - jest starszą kotką mieszkającą wiele lat na podwórzu, a może nawet całe swoje życie.
Kasia jest wysterylizowana, łakoma na jedzonko, lubi być głaskana i nie ma nic przeciwko braniu na ręce. Codziennie czeka na swoją karmicielkę, wychodzi jej na przeciw, a później daleko odprowadza.
Kasia szuka domu, gdyż pobyt na podwórku coraz mniej jej służy, coraz częściej w chłodne i mroźne noce przeziębia się, a młodsze koty przeganiają ją z budki.
Osoby, które zechciałyby dać kotce dom muszą być świadome, że Kasia najprawdopodobniej nigdy nie mieszkała w domu i musiałaby się nauczyć życia codziennego rodziny, a w szczególności należy wziąć pod uwagę, że z racji wieku i przebytych lat na podwórku mogą jej doskwierać różne schorzenia. Nie wiem ile lat ma Kasia i nie mam kogo już zapytać, gdyż jej opiekun zmarł, a opiekę nad stadem przejęła jedna z karmicielek z Obłuża. Pierwszy raz zobaczyłam Kaśkę około 6 lat temu i była już wtedy dorosłą i wysterylizowaną kotką.
Kasia przed adopcją zostanie zabrana do weterynarza na odrobaczenie, odpchlenie i obejrzenie jej ogólnego stanu zdrowia.
Marzy mi się, aby Kasia znalazła kochający ją dom, gdzie będzie mogła spędzić w cieple, głaskana przez człowieka resztę swojego życia.
  • Numer ogłoszenia: 64070926
  • Data wyróżnienia: 21 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 21 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 25 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 121
  • Wyświetleń na liście: 8 347