Koteczka i kocurek - 2 piękne kotki do adopcji! trikolor i pręgowany

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 17
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Marzę o tym aby znalazł się domek dla tej dwójki wspólny. Jest to przeurocza para 1 roczna, drobniutka trikolorka Rozi vel Serduszko i jej synek pręgowany, szary 3mc. kocurek Simba.

Mamusia Serduszko, bo tak została nazwana (gdy złączy swoje przednie łapki pokazuje się łatka w kształcie serduszka), przybłąkała się i urodziła maluszki pod balkonem, wzięłam całą rodzinkę do siebie, maluszki juz znalazły domy, a z mamusią został ostatni szary kocurek, z którym jest bardzo zżyta. Koteczka okazała się wielką przylepką, uwielbia się łasić, nadstawia główkę do głaskania i głośno mruczy, lubi być drapana za uszkiem i sama wchodzi na kolana. Jest absolutnie cudowna! 

Jest bardzo troskliwą mama. Gdy prawie wszystkie maluchy wyruszyły do nowych domków, ona bardzo to przeżywała i płakała za każdym z osobna, szukała, nie rozumiała, że jej dzieci już są we wspaniałych nowych domach. Został jedynie jej ukochany synek Simba, z którym jest bardzo zzyta i razem uwielbiają się bawić.

Simba jest bardzo odważny, nie boi się psów, ani kotów, kocha ludzi. Jak to mały kociak, uwielbia się bawić piłeczkami, wędkami, piórkami, ale najbardziej co lubi robić, to asystować człowiekowi we wszystkich obowiązkach. Chetnie pomoże ugotować obiad, wstawić pranie, naprawić rower. On już jest wszedzie gdzie jest człowiek i wszystko musi sprawdzić, zobaczyć. Taki z niego ciekawski kociak. A w nocy wtuli się przy poduszce i głośno mruczy jak motorek do uszka. Sam też wskakuje na kolanka i domaga się pieszczot.

Kotki są zdrowe, odrobaczone, dostają wysokogatunkową karmę. Koteczka właśnie została wysterylizowana. Szukam im najlepszego domu niewychodzącego na terenie Trójmiasta i bliskich okolic. Cudownie jakby znalazł się dom dla nich razem! :))) 
Kociaki odwdzięczą się z nawiązką swoją kocią miłością.

Obowiązuje procedura adopcyjna: wypełnienie ankiety, rozmowa i spotkanie przedadopcyjne, podpisanie umowy z obowiązkiem sterylizacji/kastracji kota w odpowiednim wieku.
Kontakt pod numerem tel: [ukryte] jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kociaka, oddzwonie w wolnej chwili.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64400177
  • Data wyróżnienia: 22 sierpnia 2021
  • Data wprowadzenia: 29 lipca 2021
  • Aktualizacja: 11 września 2021
  • Wyświetleń: 729
  • Wyświetleń na liście: 15 237