Lucky - złoty pies o złotym sercu szuka domu!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8
Gatunek zwierzęcia
Pies
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Lucky - złoty pies o złotym sercu szuka domu!

Lucky...zwykły, kudłaty pies - powiesz. Niezbyt już młody, bo ok. 9 letni. Duży, nienakolankowy. Trochę w typie leonbergera/molosa. Duży pies o gołębim sercu - toleruje inne psy, dumnie kroczy obok człowieka, nawet bez smyczy.
Zapytasz, czemu Lucky - skoro Lucky oznacza szczęściarz? Zabrany spod wiejskiego płotu przy ruskiej granicy. Karmiony chlebem namaczanym w wodzie, od święta resztkami z obiadu. Nigdy nie usłyszał, że jest dobrym psem, przyjacielem na całe życie, na dobre i na złe.
Los się jednak do niego uśmiechnął. Lucky został wypatrzony przez odpowiednią osobę i zabrany do domu tymczasowego. Ma tu towarzystwo psów i ludzi, pełną michę. Zawsze ktoś pogłaszcze i powie dobre słowo. Warunki Luckiego poprawiły się niewyobrażalnie. Ale...to wciąż nie jest to samo, co własna rodzina i własny kąt.
Lucky nie wymaga dużo - ot, pełnej miski i odrobinę miłości. No, może trochę więcej niż odrobinę - taki duży, poczciwy pies zasługuje na wszystko, co najlepsze i ogromne serce Własnego Człowieka.
Może Lucky czeka właśnie na Ciebie? Może to u Twojego boku będzie kroczył do końca swoich dni?

Lucky przebywa w domu tymczasowym. 
Jeżeli chciałbyś podarować mu dom - zadzwoń.

tel. [ukryte]
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64399298
  • Data wprowadzenia: 28 lipca 2021
  • Aktualizacja: 29 lipca 2021
  • Wyświetleń: 173
  • Wyświetleń na liście: 6 202