Marley szuka domu Trójmiasto

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Zdjęcie 1 / 5
Gatunek zwierzęcia
Pies
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

M A R L E Y Jak to możliwe, że ten słodziak w dalszym ciągu nie ma domu????

Marley to młody pies, który jeszcze nabiera pewności siebie i uczy się komunikacji z innymi psami. W domu czuje się całkowicie swobodnie. Lubi wszelkiego rodzaju gryzaki, maskotki, piłki i sznury. Uwielbia również kontakt z człowiekiem i wygłupy. Jest typem leniuszka i niekiedy brakuje mu cierpliwości. Czasem wydaje nam się, że jeżeli coś jest zbyt trudne jak np. wylizanie mokrej karmy z konga, trening komend czy wyszukanie smakołyków z trawy, to szybko odpuszcza i zajmuje się czymś ciekawszym. Wieczorem i rano zdarza się, że trzeba „namawiać” Marleya na spacery. Budzi z samego rana, ale nie z ochotą na wyjście, lecz na zabawę i przytulaski. Nie daje znać o tym, że potrzebuje wyjść, ale też nigdy nie załatwił się w mieszkaniu. Marley gdy zostaje sam w domu przez pierwsze 5-10 min piszczy, ale po chwili już zajmuje się pozostawionym gryzakiem. Często dom tymczasowy zostawia mu włączone radio lub muzykę relaksacyjną dla psów. Podczas ostatnich wyjść zjada smaczki czy suszoną skórę, których wcześniej nie poszukiwał, bo cały czas leżał pod drzwiami, więc jest znacząca poprawa, bo na początku dużo czasu popiskiwał i nic w tym czasie nie jadł. Nie ma potrzeby wydzielania Marleyowi jedzenia. Je w momentach kiedy ma na to ochotę. Zdarza się nawet, że zostawi mokrą karmę w kongu, ale nie jest psem wybrednym. Na spacerach są psy, na które Marley reaguje mocnym szczekaniem i warczeniem. Natomiast w większości przypadków jak pozwoli mu się przywitać z drugim psem to łagodnieje. Naszym zdaniem nie jest to objaw agresji lecz problem z nadmierną ekscytacją. Jeszcze tydzień temu Marley reagował na każdego psa ogromnym skomleniem i piszczeniem, teraz już zaczyna powoli akceptować, że nie z każdym pieskiem się przywita. Podczas spacerów Marley uwielbia zabawę na wybiegach z innym psem. Poza tym obowiązkowym elementem spaceru jest wytarzanie się w trawie .

Marley ma około roku, waży 12 kg. Ma aktualną książeczkę zdrowia. Szukamy dla niego młodej i aktywnej rodziny na terenie Trójmiasta lub bliskiej jego okolicy.

Pies nie zostanie wydany do kojca/budy/na podwórko. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, wspólny spacer, wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy z wymogiem kastracji.

kontakt: 537794... Wyświetl numer od godz. 10-19
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Ogłoszenie podstawowe

Magda

537794... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Ważne jeszcze 24 dni (do 24.07.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64846227
  • Data wprowadzenia: 23.05.2022
Zadzwoń SMS