Pełen radosnej energii Joker czeka na dom!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Gatunek zwierzęcia
Pies
Prywatne / schronisko
Schronisko

Treść ogłoszenia

Pełen radosnej energii Joker czeka na dom!

Imię: Joker
Płeć: chłopak
Wiek: +/- 2 lata
Zdrowie: wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany. Posiada książeczkę zdrowia.

Poznajcie Jokera - psa, który chyba nie potrafi się smucić! Joker jest pełen energii i radości - ma to swoje dobre i złe strony.
Dobre są takie - że jego radość udziela się innym, zła jest taka - że Joker w tej radości nie potrafi nad sobą zapanować - skacze jak szalony, a małym pieskiem nie jest.

To żywe srebro, które odpala się jak petarda nawet wtedy, gdy się na niego spojrzy - potrzeba mu opiekuna, który będzie mu pomagał zapanować nad tymi emocjami. Joker w euforii skacze, czasami zostawia na ludzkiej skórze ślady pazurków - nie robi tego specjalnie, to efekt uboczny jego szczęścia.

Dla Jokera szukamy domu, w którym psiak nie będzie dodatkowo nakręcany. Raczej bez dzieci - psiak jest wielkości labka, więc nie w trakcie zabawy może zrobić nieświadomie krzywdę dziecku. Ta istota powinna się nauczyć wyciszania - zabawy piłeczką w jego przypadku nie są dobrym pomysłem, ponieważ dodatkowo go nakręcą. W jego przypadku dobre będą ćwiczenia węchowe i wszelkie zagadki intelektualne, które zmęczą umysł - nie mięśnie.

Prosimy o przemyślaną decyzję o adopcji. Ten psiak ma już spory bagaż doświadczeń, zależy nam, aby trafił do opiekunów, którzy będą go kochać mądrze i pomimo wszystko!

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt telefoniczny / SMS:
Hania: [ukryte]
Dorota: [ukryte]
  • Numer ogłoszenia: 63902127
  • Data wprowadzenia: 13 listopada 2020
  • Aktualizacja: 16 listopada 2020
  • Wyświetleń: 174
  • Wyświetleń na liście: 6 317