Piękna Rudzia szuka wyjątkowego domu!

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
4
Zdjęcie 1 / 4
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Rudzia szuka wyjątkowego domu! 

Rudzia jest bardzo delikatna, wrażliwa i krucha, ma za sobą silne przejścia. Człowiek zgotował jej okrutny los i porzucił Rudzie i jej dzieci w środku lasu na totalnym pustkowiu. Koteczka, która sama jest jeszcze dzieckiem musiała przetrwać w środku lasu i zadbać o swoje 4 kocie podrostki. Zupełny przypadek sprawił, że Rudzia i jej dzieci zostały zauważone. Po długich próbach udalo sie je złapać. Maluchy szybko znalazły dom. W Rudzi pozostała silna trauma i przerażenie. Trafiła do nas na dom tymczasowy, gdzie od samego początku pokazywalysmy jej, że nie każdy człowiek jest zły. 

Dziś, po prawie 3 miesiącach w domu Rudzia jest radosna, biega jak maly kociak, korzysta z drapaka, śpi w legowisku i sama próbuje nawiązywać kontakt z ludźmi. 
Przyszedl czas, zeby Rudzia znalazla docelowy dom, w którym ktoś będzie kontynuował pokazywanie Rudzi, że życie u boku człowieka może byc fajne. Rudzia nie jest kotem dla każdego - nie daje sie glaskac (jeszcze ;) ), nie przyjdzie na kolana. Jednak kiedy zaufa będzie cudowną przyjaciółka, kompanką zabaw i obserwatorką domowego życia. Rudzia mimo trudnego startu w życie bardzo chce nawiązać relacje z ludźmi, jest ich ciekawa i na pewno za jakiś czas zyska jeszcze większą pewność w kontakcie. Potrzebuje jedynie czasu, cierpliwości i dużo miłości. 

Rudzia nie powinna mieszkać z małymi dziećmi. Niestety po traumatycznych przeżyciach boi się też obcych mężczyzn i zdecydowanie łatwiej i szybciej będzie jej zaufać kobiecie. Ze wzgledu na delikatny charakter chciałaby zamieszkać sama lub z łagodnym, przyjaznym kotem. Kotka jest niezwykle łagodna, delikatna i ugodowa do innych kotów, zbyt nachalne koty ją przytłaczają. 

Rudzia ma ok.roku, prawdopodobnie urodziła sie w zeszłym roku pod koniec lata. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, korzysta z kuwety i drapaka. 
Szukamy kogoś wyjątkowego, kto nie zrazi się wyjątkowo delikatną psychiką koteczki i będzie chciał podarować jej wspaniały dom. 

Szuka domu niewychodzącego, bezpiecznego. 
Rudzię można poznać w domu tymczasowym w Gdańsku. 
  • Numer ogłoszenia: 63825187
  • Data wyróżnienia: 14 października 2020
  • Data wprowadzenia: 14 października 2020
  • Wyświetleń: 168
  • Wyświetleń na liście: 7 951