!!! Stareńki, ślepy Borys po śmierci pani szuka domu, DT. Countdown

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
Gatunek zwierzęcia
Pies
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

"I  otom tak w drodze długiej zmalał, że sam ledwo widzę swoją postać.(... ) Śmierć mi wszystkie drogi zarosła.I coraz mniejszy jestem,jak gwoździk,ostatni gwoździk- mówią- do własnej trumny" K.K. Baczyński
Stareńki Borys trąca rękę noskiem i zamiera. Pewnie rozważa, czy zna obcy zapach. Nie zna. A tego, którego szuka, nie jesteśmy w stanie mu dać. Nie umiemy zwrócić życia jego ukochanej Pani, z którą chwilę temu mieszkał, którą znał, przy której się zestarzał. Nieukojona  rozpacz starego Borysa. Rozczarowany i smutny, nie chce by go dotykać.Kładzie się na kocyku,zwija w kłębek i cichutko popiskuje. Tak bardzo tęskni za osobą,która była dla niego całym światem.
Borys został bez swojej przewodniczki i nie czuje się pewnie. Nie zna miejsca, w którym się znalazł. Nie zna obcych a swoimi wielkimi,mętnymi oczami nie jest w stanie niczego zobaczyć. Ślepy i stary. Samotny i bezbronny. Teraz, gdy śmierć jest tuż za rogiem, Borysa dotknęła największa tragedia,jaka może dotknąć psa- został sam. Jego bezpieczny świat zniknął wraz z ostatnim oddechem jego ukochanej pani.
Pies po diagnostyce weterynaryjnej. Brak jest środków na umieszczenie go w hotelu. Przede wszystkim jednak hotel  z wieloma zwierzętami to nie miejsce dla ślepego staruszka po traumie. Borys musi mieć indywidualne traktowanie,swojego przewodnika na ostatniej prostej, swój domek, w którym nauczy się rozpoznawać stojące sprzęty, drzwi, kocyki,zapachy, w którym w końcu ukoi swój żal i rozpacz. 
.Ten niewielki kundelek - ca 8-10 kg musi trafić do spokojnej osoby, która poświęci mu swój czas i miłość na te ostatnie miesiące życia. Borys nie pożyje już długo ale nim zgaśnie, niech te ostatnie chwile spędzi w spokoju, otoczony miłością osoby, która stworzy mu bezpieczne miejsce na ziemie, ostatni przystanek,. człowiek, który będzie dla staruszka Borysa jego oczami i całym światem
  • Numer ogłoszenia: 63448488
  • Data wyróżnienia: 31 maja 2020
  • Data wprowadzenia: 31 maja 2020
  • Aktualizacja: 1 czerwca 2020
  • Wyświetleń: 298
  • Wyświetleń na liście: 13 349