Szukamy osoby o wielkim sercu dla znalezionej kotki

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

10 lipca znaleźliśmy przy naszym domu w Borkowie biało czarną kotkę około 8 miesięczną. Ma charakterystyczną białą kropkę na koniuszku czarnego ogonka. Była wychudzona i bardzo głodna, ale czysta. Nie bała się ludzi.
Kotka jest mocno pokrzywdzona przez życie, ma mniej sprawne tylne łapki, potyka się o nie, myśleliśmy że potrącił ją samochód, ale okazało się, że nie jest połamana. Oprócz tego, gdy zapada w mocny sen, zaczyna biegać bardzo nerwowo, jakby śniły jej się koszmary i wówczas popuszcza mocz. Sporo je i szybko nabiera sił, okazuje się że potrafi nawet wskoczyć na meble i biegać.
Kotka została dokładnie przebadana: rtg, usg, rozszerzone badania krwi w kierunku chorób zakaźnych, została też odrobaczona. Badanie nie wykryły żadnych chorób ani uszkodzeń.
Okazało się, że potrafi korzystać z kuwety.
Wszyscy domownicy są w niej zakochani, bo to najbardziej przytulaśny i ufny kot na świecie, ale nie mamy warunków żeby z nami została. Mamy już kota, którego przygarnęliśmy kilka lat temu, który bardzo źle reaguje na nowego lokatora, nie pilnowany urządza na nią polowania. Poza tym kotka potrzebuje przestronnego ogrodu, w którym mogłaby mieszkać, nie czyniąc szkód w mieszkaniu.
Szukamy osoby o wielkim sercu, która mogłaby przyjąć kotkę do siebie.
  • Numer ogłoszenia: 63594906
  • Data wyróżnienia: 23 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 lipca 2020
  • Aktualizacja: 29 lipca 2020
  • Wyświetleń: 733
  • Wyświetleń na liście: 10 573