Grall - piękny, oddany pies o cudownym charakterze

obserwuj
6
Zdjęcie 1 / 6
Gatunek zwierzęcia
Pies
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Hallo! Czy znajdzie się tu jakiś wspaniały dom dla mnie? To ja Grall, 6 letni kawaler i chciałem się Wam pochwalić, że już nie jestem bezimiennym psiakiem, ale mam swoje własne prawdziwe imię i to jakie piękne! Grall! Hau hau! Jestem bardzo dumny, bo ktoś zwrócił na mnie uwagę i wyciągnął mnie z tego paskudnego schroniska. To chyba przez mój urok osobisty, hihi. Powiem Wam, że Ci ludzie to jednak super są! W domu tymczasowym wyprowadzają na spacery, dają smaczki, głaszczą, a teraz uczą nowych rzeczy, a ja z jaką starannością to wszystko wykonuje! Uwielbiam się uczyć. Potrafię już chodzić pięknie na smyczy, bezbłędnie wyszukuję smaczki, bawimy się w takie małe tropienie i wiem do czego służy kanapa i ciągle uczę się nowych komend. Hej ho! Powiem Wam też mały sekret, bo ja niestety prawie nic nie widzę, ale i tak mówią ludzie że jestem bardzo dzielny i taki w nich „zapatrzony” i oddany. A poza tym jak ktoś nie wie, to nawet się nie domyśli, że ja nie widzę, bo cały świat czuję całym sobą, a zwłaszcza noskiem i uszkami. Uwielbiam chodzić na spacery, biegać, skakać, bawić się z człowiekiem i innymi pieskami, jeśli są dla mnie miłe. Marzę teraz już tylko o wspaniałym domu na zawsze, swoim człowieku na wyłączność.

Ważę ok. 17 kg, sięgam poniżej kolana, jestem zaszczepiony, odrobaczony, zdrowy, czyściutki i tylko domu mi brakuje!

* * *
Grall jest pięknym, nietuzinkowym psiakiem o cudownym charakterze, bardzo pojętny i w sytuacjach stresowych zawsze szuka wsparcia w człowieku. Będzie świetnym towarzyszem we wspólnych wędrówkach, a po spacerze chętnie się przytuli i będzie nadstawiał brzucho do głaskania i miziania. Może zamieszkać z drugim zrównoważonym psem lub suczką, po wcześniejszym zapoznaniu. Grall przeszedł przegląd weterynaryjny, jest zdrowy, dostaje wysokogatunkową karmę. Jest zrównoważonym psiakiem, przyjazny do innych psów. Czasem bywa ciut niepewny gdy znajdzie sie w nowej sytuacji, np na klatce schodowej, lub gdy coś go zaskoczy, ale przy człowieku nabiera pewności siebie, a jak juz kogoś pokocha, to ogromna z niego przylepa.

Grall szuka domu tylko na terenie Trójmiasta lub jego bliskich okolic.
Nie zostanie wydany do budy/ kojca/ na podwórko.
Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety, spotkanie zapoznawcze, wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej z obowiązkiem kastracji.
Kontakt telefoniczny Kamila: 535849... Wyświetl numer jeśli nie odbiorę proszę o sms z imieniem psiaka, oddzwonię w wolnej chwili.
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie standardowe

Kamila

535849... Wyświetl numer
Ważne jeszcze 79 dni (do 06.07.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64203203
  • Data wyróżnienia: 12 kwietnia 2021
  • Data wprowadzenia: 4 kwietnia 2021
  • Aktualizacja: 12 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 204
  • Wyświetleń na liście: 9 164
Zadzwoń SMS