Zygmuncik 4 mc. kotek szuka wspaniałego domu!

Zdjęcie 1 / 9
Gatunek zwierzęcia
Kot
Prywatne / schronisko
Prywatne

Treść ogłoszenia

Hej! Jestem Zygmuncik, w skrócie Zyguś, mam już 4 miesiące i byłem małą zabiedzoną kulką, kiedy dobry człowiek mnie znalazł. Brudny, wychudzony i głodny skazany na życie na ulicy.. A jednak ktoś się nade mną pochylił, otoczył opieką i teraz już wiem, że życie może być super i człowiek też.
Jak to kocie dziecko, mam baaardzo duuużo energii. Lubię się bawić, a zwłaszcza piłeczkami, wędkami, robić fikołki, ganiać, ale mam też chwile wyciszenia i lubię poleniuszkować mrucząc przy tym pięknie. Nie jestem wybredny.... pełna miseczka, ciepły kąt i troskliwy Pańcio, to jedyne czego mi trzeba. Muszę też nieśmiało przyznać, że bywam ciut charakterny... lubię mizianie za uszkiem, ale po brzuszku to niekoniecznie.... więc jak spróbujesz mnie miziać po brzuszku, to pójdę sobie niezadowolony. Niestraszne mi inne koty - teraz mieszkam z rodzeństwem i dwoma seniorami (te to są leniwe - nie chcą się bawić). Znam też ludzkie młode.... toleruję, ale nie wiem czy kocham :)

Jedyne o czym teraz marze, to dom, który ktoś mnie pokocha na zawsze i będę tym ukochanym, rozpieszczanym dzieckiem, z zawsze pełnym brzuszkiem i będę mógł wygrzewać swoją pupkę na cieplutkiej podusi. Odwdzięczę się najpiękniej jak umiem - obiecuję! A teraz już lecę, paaa, buziaki, mraaauuu. Aaa no i najważniejsze, szukam domu tylko na terenie Trójmiasta i bliskich okolic.

Zyguś dostaje wysokogatunkową karmę, został przebadany weterynaryjnie, odrobaczony, umie korzystać z kuwety. Szukamy mu kochającego domu, niewychodzącego. Świetnie, gdyby w nowym domu miał kocie towarzystwo. Obowiązuje spotkanie przedadopcyjne oraz podpisanie umowy z zobowiązaniem do kastracji kota w odpowiednim wieku. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach między 10-19 pod numerem  510182... Wyświetl numer nbsp;lub  694074... Wyświetl numer nbsp;Jeśli nie odbiorę, proszę o sms z imieniem kotka - oddzwonię w wolnej chwili.

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 10 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 1 dzień temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 20 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 25 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
694074... Zadzwoń
Anna
Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 59 dni (do 28.01.2021)
obserwuj to ogłoszenie
  • Numer ogłoszenia: 63858173
  • Data wyróżnienia: 27 października 2020
  • Data wprowadzenia: 27 października 2020
  • Aktualizacja: 5 listopada 2020
  • Wyświetleń: 299
  • Wyświetleń na liście: 14 051
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS