Wróć do góry

Biała koteczka szuka domu

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 4
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Białka szuka domu.
Wiek : ok. 5 lat
Odrobaczenie: Tak
Kastracja: Tak

Czy przeżyłeś kiedykolwiek strach, że Twoje życie zmieni się bezpowrotnie? Czy ucichły kroki a zapach znajomej ręki uleciał z wiatrem? W październiku 2022 roku moja opiekunka odeszła bezpowrotnie, a ja znalazłam się pod blokiem, jak niepotrzebna rzecz wraz z drugą towarzyszką niedoli. Zostałyśmy zabrane w ostatniej chwili, przed największą zimową zawieruchą.
Od listopada mieszkałyśmy w pomieszczeniu gospodarczym, bo osoba, która nas przygarnęła ma siedem swoich kotów. To był dla mnie bardzo trudny czas, bo jestem kotem, któremu ciężko odnaleźć się w nowych warunkach. Kilka dni nie jadłam, patrzyłam w okno z nadzieją, że moja pani wróci. Nie wróciła ...

Moja towarzyszka znalazła już dom. Nic dziwnego, ona od razu lgnęła do ludzi, dawała się brać na ręce. Ja jestem inna, boję się, kiedy ktoś mnie podnosi, ale daję się głaskać, a kiedy zaufam nawet sama wchodzę na kolana i bukam wesoło głową.
Wiem jedno, nie mogę tu zostać, życie w pomieszczeniu gospodarczym to wegetacja, bez swojego człowieka. To oczekiwanie, że ktoś wpadnie do mnie przelotem dwa razy dziennie i wrzuci coś do miski. Ja bardzo tęsknię za ludźmi i chociaż w pierwszym kontakcie mogę być zestresowana i wycofana, uwierz, że po kilku dniach oddam Ci serce.
Czekam na Ciebie, przyjedź i daj mi dom, taki na zawsze, taki do końca.

Białka przebywa w Baninie k. Gdańska.
Szukam dla niej spokojnego domu niewychodzącego, bez małych dzieci.
Możliwy dowóz na terenie Trójmiasta po uprzedniej wizycie u mnie.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65232022
  • Data wyróżnienia: 02.03.2023
  • Data wprowadzenia: 02.03.2023