Dima- wspaniały pies północy szuka domu

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 5

Dima- wspaniały pies północy szuka domu

Gatunek zwierzęcia
Pies
Jestem
Osobą prywatną

Dima - wspaniały pies północy szuka swojego miejsca na ziemi.
Status: do adopcji.

Nie ma takiego cwaniaka, który nie zachwyciłby się naszym pięknym Dimą. On zawodowo kradnie serca i jest w tym najlepszy.

Dima jest dorosłym, 8 letnim psem. Jest bardzo cierpliwy i spokojny, i, co najważniejsze, ubóstwia pieszczoty. Smyranie, mizianie, głaskanie, drapanie za uszkiem - wszystko to trzeba zapewnić naszemu puchatemu niedźwiadkowi 

Jak przystało na psa północy, uwielbia długie spacery, na których stara się delikatnie „ciągnąć” opiekuna. Zapewne byłby świetnym kandydatem do zaprzęgu. Kocha zimę i śnieg, uwielbia kopać w nim nory, a nawet czasem w nim śpi.
Spacer jest dla niego zawsze za krótki i za wolny. On uwielbia swobodę i bieganie, więc należy się uzbroić w cierpliwość i w zapas energii podczas codziennej aktywności.

Dima jest „francuskim pieskiem” jeśli chodzi o smakołyki. Nie kupisz, go byle czym. Nie pogardzi natomiast pochwałami i uwagą skierowaną w jego kierunku.

To psi ideał. Delikatny, wrażliwy i bardzo pro ludzki. To taki rodzinny chłopak. Może zamieszkać w domu z dziećmi; posiada serce i delikatność Goldena.

Bywa też uparty, kiedy nie ma ochoty na spacer, to trudno jest na niego wpłynąć, by zmienił zdanie. Wówczas kładzie się na kanapie i nadstawia do smyrania. Delikatnie, ale stanowczo pokazuje, że nie! Teraz nie jest czas na spacer, teraz się miziamy 

Nasz przyjaciel kocha wodę. W upalne dni lubi moczyć dupkę w stawie, niczym hipopotam, wystawiając głowę na powierzchnię. W inne dni woli po prostu popływać. Należy to zaakceptować; w końcu on też znosi różne nasze zachcianki 

Jedyna bolączką naszego psiaka jest potworny strach przed wystrzałami. Boi się panicznie i szuka wsparcia w trudnych dla siebie momentach.

Dimuś posiada sierść wymagającą zabiegów pielęgnacyjnych. Ma tendencję do kołtunienia dlatego ważne jest regularne wyczesywanie i pielęgnacja sierści oraz wizyty u groomera.

Szukamy dla Dimy rodziny, która pokocha go bezgranicznie. Podaruje wsparcie i opiekę na resztę życia. Szukamy dla niego domu bez kotów i innych małych zwierząt natomiast dom z innym psim kompanem jest mile widziany, gdyż nasz przyjaciel nie ma problemu z dogadaniem się z innymi przedstawicielami swojego gatunku.
Byleby tylko psi kolega lubił chodzić tak szybko, jak Dimka.

Psiak jest zaczepiony, zaczipowany i wykastrowany.

 METRYCZKA PSIAKÓW

 Wiek: 8 lat
 Płeć: pies
 Wielkość: duży
 Aktywność: duża
 Kastracja: tak
 Czip: tak
 Szczepienia: tak

 Psiak jest pod opieką Stowarzyszenia Paka dla Zwierzaka na terenie Trójmiasta
 Psiak nie zostanie wydany do kojca, budy ani na podwórko
 Obowiązkiem adopcji jest: wypełnienie ankiety, wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej z obowiązkiem kastracji
 
Kontakt w sprawie adopcji  535822... Wyświetl numer
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Majeczka- urocze kocie dziecko czeka na dom

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 22 dni temu

Dziurawiec cudowny kot szuka domu

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 22 dni temu

Piękna Łatka szuka domu

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 22 dni temu

Sielanka śliczna koteczka szuka domu

Ogłoszenie podstawowe
Aktualizacja: 28 dni temu

Monika

607451167
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Ważne jeszcze 3 dni (do 07.10.2023)
  • Numer ogłoszenia: 64598534
  • Data wprowadzenia: 29.11.2021
  • Aktualizacja: 06.09.2023
Zadzwoń SMS
Wróć do góry