Dwie kotki szukają domu

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 2

Dwie kotki szukają domu

Gatunek zwierzęcia
Kot
Przyjmę / oddam
Oddam
Jestem
Osobą prywatną

Poznajcie dwie piękne, zielonookie szylkretki: Tosie i Lusie.

Trzy miesiące temu zmarła moja Mama, pozostawiając nie tylko mnie i brata, ale też i swoje ukochane zwierzęta. Z uwagi na naszą aktualną sytuację mieszkaniową i brak możliwości opieki nad kotkami, z bólem serca, szukamy dla dziewczyn nowego, kochającego domu.

Dziewczyny trafiły do mojej Mamy w 2020 roku na warunkach domu tymczasowego, ale zostały na zawsze. Mają około 5 lat. Moja Mama włożyła ogrom pracy w wychowanie ich - z początku były bardzo nieufne i przerażone, chowały się przed ludźmi i nie pozwalały dotykać.

Teraz jest już o wiele lepiej: wciąż są płochliwe, ale jednocześnie są wielkimi przytulakami. Same przychodzą i pozwalają się głaskać. Lubią spędzać czas z ludźmi, domagają się głasków i uwagi. Potrzebują czasu, żeby zaufać nowej, obcej osobie w domu, ale trwa to maksymalnie 10 minut.

Szukam im kochającego domu. Takiego, w którym będą mogły zostać, bądź domu tymczasowego. Aktualnie przebywają w Olsztynie, ale mogę je przetransportować do Trójmiasta, bądź innych miejscowości na terenie województwa pomorskiego i warmińsko-mazurskiego.

Pewnie i dalej się uda, byle by ktoś chciał się nimi zaopiekować. Jestem w stanie wspierać finansowo nowego opiekuna.

Pomóżcie mi znaleźć dla nich nowy dom i ruszyć dalej.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65457489
  • Data wprowadzenia: 21.09.2023
  • Aktualizacja: 21.09.2023
Wróć do góry