Wróć do góry

Mała Mi - wyjątkowa kotka dla wyjątkowego człowieka

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 10
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

Mała Mi - wyjątkowa kotka dla doświadczonych kocich miłośników.

Serce nam pęka, bo nie wiemy co robić. Mała Mi jest obecnie w domu tymczasowym w którym dzieli przestrzeń na przemienne z innymi zwierzętami.
Niestety kotka ma problemy z którymi nie każdy sobie poradzi. Jest śliczna, grzeczna i domagająca się pieszczot, ale nie zawsze. Niestety bardzo szybko się „nakręca” w zabawie i potrafi być nieprzewidywalna. Dlatego tylko opiekun, który umiejętnie przekieruje jej ostre ząbki i pazurki na zabawki, jest w stanie poradzić sobie z tą ślicznotką. Poza tymi incydentami kotka jest naprawdę wspaniała. Potrafi się przytulać i prosić o głaskanie.

Mała Mi nie może do końca życia pozostać w domu tymczasowym. Opiekunka na chwilę obecną ma zbyt wiele zwierząt, którymi się opiekuje a Mała Mi musi być izolowana od reszty. Nie jest to idealne rozwiązanie, ale innego nie mamy. Dlatego bardzo prosimy o dom dla Małej Mi.

Kotka ma około roku, jest zdrowa, wysterylizowana i gotowa na adopcję, ale TYLKO do domu z doświadczeniem w pracy z kotami. Nie możemy sobie pozwolić na kolejną nieudaną adopcję.
Gdzieś przecież musi być odpowiedni dom dla naszej koteczki. Prosimy, pomóżcie nam go odnaleźć!

Mała Mi jest podopieczną Pomorska Fundacja Bracia Mniejsi Obecnie przebywa w domu tymczasowym zaprzyjaźnionym z Wolontariusze

Kontakt w sprawie adopcji lub doświadczonego domu tymczasowego w którym będzie kocią jedynaczką pod numerem ️ [ukryte]

Bardzo prosimy o udostępnianie !
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64714161
  • Data wprowadzenia: 17.02.2022
  • Aktualizacja: 28.02.2023