Młody, domowy Ciapek - niekonfliktowy wesołek do pokochania!

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

Młody, domowy Ciapek - niekonfliktowy wesołek do pokochania!

Gatunek zwierzęcia
Pies
Przyjmę / oddam
Oddam
Jestem
Osobą prywatną

Młody, domowy Ciapek - niekonfliktowy wesołek do pokochania!

Kto pokocha Ciapka?
Ciapek ma około roku i mieszka obecnie w domu tymczasowym . Jego historia rozrywa serce. Został znaleziony niedożywiony i zmarznięty, a do tego ze złamaną łapą, która jak się później okazało, była efektem przemocy, której zaznał ze strony człowieka.
Ciapek przeszedł pomyślnie operację a potem rekonwalescencję, a jego łapka nie przeszkadza mu w poruszaniu się, chociaż momentami może unosić ją do góry. A co najważniejsze, nie stracił chęci do życia i wiary w człowieka, gdyż jest energiczny i uwielbia bawić się z ludźmi i innymi psami.
Ma wszystkie szczepienia, jest odrobaczony i wykastrowany. Szuka domu albo mieszkania, w którym nie będzie musiał chodzić po schodach.

Waga: około 15 kg
Usposobienie:  Aktywny, ciekawski, łagodny, przyjazny, dogaduje się z innymi zwierzętami, energiczny i chętny do zabawy.
Zabiegi weterynaryjne: wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony
Stosunek do ludzi: ufny, lubi ludzi, chętny do wspólnej zabawy
Czystość: zachowuje czystość w domu
Problemy zdrowotne: łapa tylna prawa po złamaniu – zoperowana, po leczeniu, sprawnie się porusza
Potrzeby: 3 spacery dziennie po max. 30 min ze względu na nieobciążanie łapy. Konieczne jest hamowanie chęci do ruchliwej zabawy psa, żeby nie skakał, nie biegał za bardzo ze względu na łapę po złamaniu. Ciapek to pies aktywny, więc wymaga jednak poświęcenia mu czasu i uwagi oraz wspólnej zabawy, aby zaspokoić jego potrzeby. Inaczej może próbować nabroić pod nieobecność właściciela. Jeśli jego potrzeby są zaspokajane, nie sprawia żadnych problemów.
Znaki szczególne: Momentami podnosi łapę do góry, jednak nie przeszkadza mu ona w poruszaniu się.
Szukamy: Domu lub mieszkania w budynku z windą – budynek bez konieczności chodzenia po schodach. Mile widziane inne psy w domu, gdyż Ciapek lubi psie towarzystwo. 

Kontakt
+48 780 120 955 – Fundacja Psa Karmela
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 65321502
  • Data wprowadzenia: 17.05.2023
Wróć do góry