Wróć do góry

Szanti piękna duża suczka

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 13
Gatunek zwierzęcia
Pies
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

SZANTI  ma obecnie ok. 6 lat. Z tego co udało nam się ustalić Szanti urodziła się w mordowni, z której ratowałyśmy te inne psiaki. Jej historia jest niewiarygodnie smutna. Wyobraźcie sobie psa który nie zna życia zewnętrznego, który nigdy nie widział trawy, słońca, który nie wychodził na spacery, nigdy nie zaznał czułego dotyku głaszczącej reki. Ale dla naszej behawiorystki od przypadków beznadziejnych nie ma rzeczy niemożliwych. I tak oto zaczęła się droga ku lepszemu życiu. Po paru miesiącach ciężkiej pracy efekty są szokujące. Szanti jest zupełnie innym psem.
Jakiego domku szukamy dla Szanti  ???
Domu mądrego, znającego psy w typie rasy. Szanti ma dużo genów owczarka belgijskiego. Kocha się uczyć, uwielbia prace. Praca z nią powinna polegać na nauce dobrych zachowań z uwzględnieniem jej potrzeb, czyli sporej potrzeby ruchu, nauki komend, zajęć umysłowych, pracy węchowej (wszystkim to pokażemy na spotkaniach specjalizujących, których na pewno w tym przypadku będzie musiało być sporo)
Być może znajdzie się dom np. z okolic Wrocławia czy woj. dolnośląskiego, który razem z hotelikiem w którym przebywa Szanti będzie chciał tę pracę kontynuować.  Sunia przebywa w hoteliku po Wrocławiem.
BEZDOMNE SERDUSZKA_KU LEPSZEMU ŻYCIU
tel. w sprawie adopcji:
[ukryte] - Iwona
[ukryte] - JoAsia
Jesteśmy na Facebooku:
https://www.facebook.com/groups/ [ukryte] 531813
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64758499
  • Data wprowadzenia: 21.03.2022
  • Aktualizacja: 01.11.2022