Towarzyskie kocięta Maine Coon

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
3 500
Gatunek zwierzęcia
Kot
Jestem
Osobą prywatną
Nazwa hodowli
Wonder Lake*PL

Treść ogłoszenia

Dostępne kocięta: Tori i Tilly. Kocięta są bardzo towarzyskie, przymilaśne, mruczą i chętnie się bawią. Polecane dla dzieci. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania i służę radą w doborze odpowiedniego kota dopasowanego do Państwa wymagań. Kocięta dostępne w hodowli znajdującej się na przedmieściach Gdańska.

Hodowla zarejestrowana i przebadana. Kocięta gotowe do wydania. Rodowód FPL.

Cena kota z warunkami hodowlano-wystawowymi w innej cenie.

Zapraszamy na stronę hodowli na FB: facebook.com/wonderlakecattery

HODOWLA KOTÓW MAINE COON - WONDER LAKE*PL

Każdy hodowca z doświadczeniem wie jak ważne jest przyzwyczajenie kociąt do życia z ludźmi w pierwszych trzech miesiącach ich życia. Dlatego też staramy się aby nasze kociaki były cały czas głaskane i pieszczone przez co stają się przymilne i mają ułożone charaktery.

Każdy kotek z naszej hodowli jest pod stałą kontrolą weterynarza, posiada rodowód FIFE FPL oraz książeczkę zdrowia, a opuszczając nasz dom jest odrobaczony i zaszczepiony oraz posiada wyprawkę na pierwsze dni życia (pokarm, zabawki).

Wonder Lake*PL to domowa hodowla amerykańskich kotów rasy Maine Coon. Od 2009 roku zajmujemy się hodowlą największych kotów domowych, które cechuje przyjazne i bardzo towarzyskie usposobienie. Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych kotów i kociąt na FB. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 64598621
  • Data wprowadzenia: 29.11.2021
  • Aktualizacja: 29.11.2021