Zabłąkany biały piesek

Ogłoszenie podstawowe
Gatunek zwierzęcia
Pies
Jestem
Osobą prywatną

Treść ogłoszenia

W nocy 12 na 13 stycznia 2023 na Przymorzu przy ulicy Piastowskiej nr 90 i 100 (falowce) błąkał się wyraźnie zaniepokojony i zdezorientowany młody biały pies w typie owczarka szwajcarskiego.
Piesek nie miał obroży co uniemozliwiało próbę jego złapania. Podbiegał nieśmiało do mojej suczki i próbował zapraszać do zabawy, ale potem uciekał aż w końcu pobiegł w kierunku skrzyżowania z ulicą Kaczyńskiego i już na wołanie i gwizdanie nie wrócił.
Piesek był z wyglądu i zachowanie bardzo młody, nieśmiały i sympatyczny. Wyglądał na psa zagubionego, który stracił orientację w terenie, takiego, który pobiegł zbyt daleko i nie umiał wrócić, albo został np. wywieziony i porzucony, na co mógł wskazywać brak obroży. Na pewno nie błąkał się zbyt długo – nie był ani zaniedbany ani bardzo wygłodzony.
Może jest poszukiwany i ta informacja będzie pomocna w przybliżonej lokalizacji miejsca gdzie może się znajdować albo był widziany przez innych ludzi.
Zamieszczone zdjęcie zostało wybrane z internetu i jest tylko orientacyjnym przybliżeniem wygladu pieska, który miał sierść krótszą i sylwetkę szczuplejszą.
czytaj więcej
zgłoś do moderacji

Giedymin jabłoński

728145... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
Piastowska 90 - 100
Ważne jeszcze 12 dni (do 13.02.2023)
  • Numer ogłoszenia: 65169037
  • Data wprowadzenia: 13.01.2023
Zadzwoń SMS