Szukaj

Powrót do listy

1% podatku lub darowizna na leczenie

Pomagamy - Potrzebuję pomocy
Ogłoszenie nieaktualne
Cześć, jestem Magda i w tym roku skończę 32 lata, od urodzenia choruje na Postępujący Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), poruszam się na wózku inwalidzkim. Jest to choroba, która odbiera mi samodzielność i bardzo utrudnia funkcjonowanie. Potrzebuję wsparcia w leczeniu i rehabilitacji oraz życiu codziennym. Od 32 lat jestem uwięziona na 4 piętrze bez windy, bardzo rzadko wychodzę z domu. A teraz kiedy wreszcie powstał lek, który mógłby mi pomóc, nie stać mnie nawet na jeden zastrzyk, a obecnie roczna kuracja tym lekiem to koszty ponad 3 milionów złotych. Bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc i wparcie finansowe i o przekazywanie informacji dalej.

Posiadam subkonto w Fundacji posiadającej status Organizacji Pożytku Publicznego. Poprzez subkonto można wesprzeć mnie darowizną, 1% podatku oraz wysyłając SMS charytatywny.

Odpowiadając na niniejszą wiadomość udzielą Państwo zgody na otrzymanie szczegółowych informacji na temat sposobu w jaki mogą mnie Państwo wesprzeć oraz na temat Fundacji i zakresu pomocy jaką dzięki niej otrzymuję.

www.smaczka.pl
http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/piorunek_magdalena.html?highlight=WyJwaW9ydW5layIsIm1hZ2RhbGVuYSIsInBpb3J1bmVrIG1hZ2RhbGVuYSJd