Pomoc

Pomoc

Temat pomoc

Rejestracja konta użytkownika

do góry

Aby założyć konto w serwisie ogłoszeniowym trojmiasto.pl, należy kliknąć w "Moje konto", a następnie "Zarejestruj się".

W celu zarejestrowania konta, należy wypełnić formularz. Na wskazany adres e-mailowy, użytkownik otrzyma wiadomość e-mailową wygenerowaną automatycznie przez system z linkiem potwierdzającym założenie konta.

Rejestracja

Uwaga: Niektóre programy pocztowe w ramach swoich zabezpieczeń antyspamowych, przesuwają automatycznie generowane wiadomości do folderu o nazwie "SPAM" lub jego odpowiednika. Jeśli po założeniu konta w serwisie ogloszenia.trojmiasto.pl w skrzynce odbiorczej nie pojawi się wiadomość z naszego serwisu, należy sprawdzić wiadomość i w tym folderze.

Dodawanie/edycja ogłoszenia bez rejestracji/logowania

do góry

Istnieje możliwość zamieszczenia oferty bez konieczności logowania w serwisie. W tym celu należy skorzystać z opcji "Dodaj ogłoszenie".

Dodawanie bez logowania

Przy dodawaniu ogłoszenia, należy podać adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość e-mailowa z opcją potwierdzającą ogłoszenie.

Po potwierdzeniu, ogłoszenie wyświetla się w serwisie ogloszenia.trojmiasto.pl, do czasu ustalonego (przy dodawaniu) terminu jego ważności (maksymalnie 3 miesiące).

Użytkownik tymczasowy ma możliwość edycji oraz blokady dodanego ogłoszenia.

Aby edytować lub usunąć ogłoszenie, które zostało dodane bez rejestracji, należy przy zakładce “Moje konto” skorzystać z opcji "Dodawałeś ogłoszenia bez rejestracji i chcesz uzyskać do nich dostęp? Kliknij tutaj". Należy podać adres e-mailowy, z którego zostało dodane ogłoszenie.

Dodawanie bez rejestracji

Na wskazany adres e-mailowy, użytkownik otrzyma wiadomość z linkiem, który po kliknięciu umożliwia dostęp do dodanych ogłoszeń. Na liście ogłoszeń, pod każdym ogłoszeniem znajdują się opcje: Edytuj, Dodaj podobne, Historia, Zakończ ogłoszenie.

Wyróżnianie ogłoszenia SMS

do góry

Zakupione wyróżnienia nie podlegają zwrotowi.

Opłata za wyróżnienie ogłoszenia (opcja dostępna tylko dla ogłoszeń standardowych) rozliczana jest na fakturze wystawianej przez operatora sieci komórkowej, do której należy numer telefonu, z którego została wysłana wiadomość SMS.

Trojmiasto.pl nie wystawia dodatkowych faktur VAT.

 • Wyróżnienia ogłoszeń dla kategorii: Nieruchomości, Praca, Motoryzacja, Dom i Ogród, Elektronika, Nauka, Dzieci, Usługi, Zwierzęta, Ślub, Społeczność, Sport i Hobby, Moda i Uroda, Turystka

  Aby otrzymać KOD SMS, należy wysłać SMSa pod numer
  79068 o treści AP.TROJ6 (11.07 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane po raz pierwszy)
  lub
  75068 o treści AP.TROJ7 (6.15 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane ponownie)

 • Wyróżnienia ogłoszeń dla kategorii Towarzyskie

  • Ogłoszenie mini:

   Aby otrzymać KOD SMS, należy wysłać SMSa pod numer
   79955 o treści AP.TROJ4 (11.07 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane po raz pierwszy)
   lub
   75955 o treści AP.TROJ5 (6.15 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane ponownie)

  • Ogłoszenie wyróżnione:

   Aby otrzymać KOD SMS, należy wysłać SMSa pod numer
   92595 o treści AP.TROJ8 (30.75 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane po raz pierwszy)
   lub
   91995 o treści AP.TROJ9 (23.37 zł z VAT) - (ogłoszenie wyróżniane ponownie)

 • Otrzymany 8-znakowy kod można wykorzystać tylko raz
 • Kod otrzymany drogą SMS jest ważny przez miesiąc od momentu wysłania
 • Usługę SMS obsługuje CTM Mobiltek
 • Usługa dostępna jest u wszystkich operatorów (T-Mobile, Plus, Play, Orange)
 • Regulamin usług sms https://smartpay.pl/regulamin-klienta
 • Reklamacje można składać pod linkiem https://smartpay.pl/complaint

Właścicielem serwisu jest firma:

Trojmiasto.pl Sp. z o.o.
ul. Jana Heweliusza 18,
80-890 Gdańsk
tel. 58 321-95-00
Polska

Wyróżnianie ogłoszenia - płatności online

do góry

Transakcje płatności elektronicznych w serwisie ogloszenia.trojmiasto.pl obsługiwane są przez serwis Autopay S.A. Zakupione wyróżnienia nie podlegają zwrotowi.

W celu otrzymania faktury VAT, przy dodawaniu ogłoszenia należy zaznaczyć opcję "Chcę otrzymać fakturę VAT", wypełniając pola obowiązkowe (Nabywca, kod pocztowy, miasto, ulica, NIP). Faktura zostanie wysłana automatycznie po zaksięgowaniu płatności na wskazany adres e-mailowy.

Po zaksięgowaniu wpłaty system automatycznie wyróżnij ogłoszenie. W skrajnych przypadkach czas weryfikacji może się przedłużyć od kilku do kilkunastu minut. Dane logowania do konta, numery kart kredytowych - w żaden sposób nie są widoczne dla portalu trojmiasto.pl.

W razie problemów skontaktuj się z nami pod adresem ogloszenia@trojmiasto.pl, podając numer transakcji oraz numer ogłoszenia.

Operatorem płatności jest firma:

Autopay S.A.
ul. Powstańców Warszawy 6,
81-718 Sopot
Polska

Pakiety punktów

do góry

Pakiet punktów to wygodna forma wyróżnień dla Użytkowników chcących wyróżniać wiele ogłoszeń lub dokonywać wyróżnień cyklicznych.

Aby wykupić Pakiet punktów, po zalogowaniu się do konta, należy z zakładki "Punkty" wybrać odpowiedni pakiet (50 punktów - 50 zł z VAT, 100 punktów - 100 zł z VAT, 250 punktów - 250 zł z VAT, 500 punktów + 25 punktów gratis - 500 zł z VAT, 1000 + 50 punktów gratis - 1000 zł z VAT).

Aby wyróżnić ogłoszenia przy użyciu zakupionych punktów, wybierając formę płatności, należy wybrać opcję "Płatność punktami".

Koszt wyróżnienia punktami jest identyczny jak w przypadku pojedynczej transakcji:

 • 1 punkt = 1 zł

Operatorem płatności jest firma:

Autopay S.A.
ul. Powstańców Warszawy 6,
81-718 Sopot
Polska

Wyróżnianie ogłoszeń Standardowych

do góry

Ogłoszenia Mini wyświetlają się pod ogłoszeniami Premium. Okres wyróżnienia to 3 dni od zaksięgowania wpłaty.

Ogłoszenie Mini to koszt 8 punktów lub od 9 zł do 11,07 zł brutto w zależności od formy płatności. Ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia Mini dla firm z wykupioną płatną prezentacją to 4 punkty lub 5 zł do 6,15 zł brutto w zależności od formy płatności, dla użytkowników i firm bez prezentacji płatnej ponowne wyróżnienie w tej samej cenie co pierwsze - 100% stawki.

Wyróżnianie Mini polega na:

 • Wyświetleniu ogłoszenia na liście w atrakcyjniejszej formie graficznej (emisja ogłoszenia pod ogłoszeniami Premium, możliwość dodania zdjęć oraz logotypu)

 • Wyświetleniu ogłoszenia powyżej ogłoszeń podstawowych (bezpłatnych)

 • O kolejności wyświetlania się ogłoszeń płatnych decyduje data wprowadzenia wyróżnienia. Ponowne wyróżnienie (podbicie) ogłoszenia powoduje wyświetlanie się go na górze listy.

 • Opłacone ogłoszenie jest wyróżnione przez okres maksymalnie 3 dni *(również ponownie wyróżnione, ponieważ wyróżnienia nie sumują się). Po tym okresie ogłoszenie jest prezentowane jak inne ogłoszenia bezpłatne.

Wyróżnianie ogłoszeń Premium

do góry

Ogłoszenia Premium wyświetlają się pod ogłoszeniami Maxi. Okres wyróżnienia to 10 dni od zaksięgowania wpłaty.

W kategorii:

 • Praca" - Zatrudnię

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 180 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 90 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 70 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 40 zł z VAT).

 • "Nieruchomości" - Rynek wtórny, Rynek pierwotny, Kupię, Zamienię

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 90 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 45 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 60 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 30 zł z VAT).

 • "Nieruchomości" - Mam do wynajęcia, Poszukuję do wynajęcia, Wynajem krótkoterminowy

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 50 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 25 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 40 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 20 zł z VAT).

 • "Motoryzacja"

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 35 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 20 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 25 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 12 zł z VAT).

 • Dom i Ogród, Elektronika, Nauka, Dzieci, Usługi, Zwierzęta, Ślub, Społeczność, Sport i Hobby, Moda i Uroda, Szukam pracy, Turystyka

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 14 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 7 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Premium dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 12 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 6 zł z VAT).

Wyróżnienia ogłoszeń Premium można dokonać za pomocą przelewu lub pakietu punktów (usługa wyróżnień poprzez SMS jest niedostępna).

Wyróżnienia Premium nie są dostępne dla kategorii Towarzyskie.

Wyróżnianie Premium polega na:

 • Wyświetleniu ogłoszenia na liście w atrakcyjniejszej formie graficznej (emisja ogłoszenia pod ogłoszeniem Maxi, możliwość dodania zdjęć, filmu reklamowego oraz logotypu).

 • Wyświetleniu ogłoszenia powyżej ogłoszeń Standardowych oraz ogłoszeń podstawowych (bezpłatnych).

 • O kolejności wyświetlania się ogłoszeń płatnych decyduje data wprowadzenia wyróżnienia. Ponowne wyróżnienie (podbicie) ogłoszenia powoduje wyświetlanie się go na górze listy.

 • Opłacone ogłoszenie jest wyróżnione przez okres maksymalnie 10 dni *(również ponownie wyróżnione, ponieważ wyróżnienia nie sumują się). Po tym okresie ogłoszenie jest prezentowane jak inne ogłoszenia bezpłatne.

Wyróżnianie ogłoszeń Maxi

do góry

Ta forma wyróżnienia posiada najbardziej rozbudowaną formę, ogłoszenia Maxi wyświetlają się na pierwszych stronach danej kategorii. Okres wyróżnienia to 14 dni od zaksięgowania wpłaty.

W kategorii:

 • "Praca" - Zatrudnię

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 240 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 120 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 100 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 50 zł z VAT).

 • "Nieruchomości" - Rynek wtórny, Rynek pierwotny, Kupię, Zamienię

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 120 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 60 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 90 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 45 zł z VAT).

 • "Nieruchomości" - Mam do wynajęcia, Poszukuję do wynajęcia, Wynajem krótkoterminowy, Obsługa nieruchomości

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 65 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 35 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 60 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 30 zł z VAT).

 • "Motoryzacja"

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 45 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 25 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 35 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 20 zł z VAT).

 • Dom i Ogród, Elektronika, Nauka, Dzieci, Usługi, Zwierzęta, Ślub, Społeczność, Sport i Hobby, Moda i Uroda, Szukam pracy, Turystyka

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm nieposiadających wykupionej prezentacji w Bazie Firm z Trójmiasta to 20 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 10 zł z VAT).

  Koszt wyróżnienia ogłoszenia Maxi dla firm posiadających wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta to 20 zł z VAT (ponowne wyróżnienie tego samego ogłoszenia to koszt 10 zł z VAT).

Wyróżnienia ogłoszeń Maxi można dokonać za pomocą przelewu lub pakietu punktów (usługa wyróżnień poprzez SMS jest niedostępna).

Wyróżnienia Maxi nie są dostępne dla kategorii Towarzyskie.

Wyróżnianie Maxi polega na:

 • Wyświetleniu ogłoszenia na liście w atrakcyjniejszej formie graficznej (emisja ogłoszenia pod Ofertą specjalną, możliwość dodania zdjęć, filmu reklamowego oraz logotypu).

 • Wyświetleniu ogłoszenia powyżej ogłoszeń Maxi, ogłoszeń Standardowych oraz podstawowych (bezpłatnych).

 • O kolejności wyświetlania się ogłoszeń płatnych decyduje data wprowadzenia wyróżnienia. Ponowne wyróżnienie (podbicie) ogłoszenia powoduje wyświetlanie się go na górze listy.

 • Opłacone ogłoszenie jest wyróżnione przez okres maksymalnie 14 dni *(również ponownie wyróżnione, ponieważ wyróżnienia nie sumują się). Po tym okresie ogłoszenie jest prezentowane jak inne ogłoszenia bezpłatne.

Oferta specjalna

do góry

Forma wyróżnienia, która gwarantuje stałą pozycję na liście ogłoszeń w danej kategorii. Oferta dostępna jest jedynie dla firm, które posiadają wykupioną prezentację w Bazie Firm z Trójmiasta.

Koszt oferty specjalnej dla kategorii:

 • "Nieruchomości - Rynek pierwotny" - 3300 zł + VAT / miesiąc

 • "Nieruchomości - Pozostałe kategorie" - 250 zł + VAT / tydzień

 • "Praca - Zatrudnię" - 250 zł + VAT / tydzień

 • "Praca - Pozostałe kategorie" - 100 zł + VAT / tydzień

 • "Motoryzacja - Sprzedam " - 200 zł + VAT / tydzień

 • "Motoryzacja - Pozostałe kategorie" - 100 zł + VAT / tydzień

 • "Pozostałe kategorie" - 400 zł + VAT / tydzień

Powiadomienia

do góry

Z Powiadomień mogą bezpłatnie korzystać wszyscy Użytkownicy serwisu (posiadający konto na ogloszenia.trojmiasto.pl lub nie).

W polu wyszukiwarki prezentowanej w każdej kategorii znajduje się funkcjonalność „Obserwuj listę”. W celu uzyskania automatycznych powiadomień, należy wybrać kryteria interesujących ogłoszeń.

Obserwuj listę

Po zaznaczeniu opcji obserwowania, wskazana lista dostępna będzie po kliknięciu w ikonę:

Powiadomienia

Powiadomienia e-mailowe wymagają potwierdzenia. Na wskazany adres e-mail zostaje automatycznie wysłany link potwierdzający.

Potwierdzenie

Dla użytkowników, którzy zapisali się na powiadomienia, wpisując swój adres e-mail, istnieje możliwość wyboru częstotliwości powiadamiania - "raz dziennie" lub "od razu". Powiadomienia z ofertami wskazującymi na wybrane kryteria będą wysyłane na adres e-mailowy podany przez Użytkownika.

Częstotliwość powiadamiania

Czas trwania subskrypcji jest nieoznaczony, a odstąpienie jest możliwe na każdym etapie. W otrzymanych e-mailach znajduje się link do rezygnacji z automatycznych powiadomień. Można zrezygnować również z poziomu założonego konta ogłoszeniowego w zakładce „Obserwowane”. Przy każdej obserwowanej liście dostępna jest opcja "wyłączone".

Rezygnacja z powiadomień

Istnieje możliwość korzystania z wielu Powiadomień jednocześnie. Użytkownik ma możliwość również obserwowania pojedynczego ogłoszenia - w prezentacji ogłoszenia należy zaznaczyć "Obserwuj to ogłoszenie".

Obserwuj ogłoszenie

Wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania Powiadomień prosimy kierować na adres ogloszenia@trojmiasto.pl.

Konto ogłoszeniowe

do góry

Po zalogowaniu się do konta, w przypadku wyświetlania swojego ogłoszenia, włączona jest opcja "pokaż/ukryj panel" na dole strony. Przy użyciu tej funkcji, można skorzystać z opcji wyróżnienia, edycji, zablokowania danego ogłoszenia lub dodania podobnej oferty.

Panel

Ogłoszenia

W zakładce "Ogłoszenia" można wyszukać wszystkie oferty zamieszczone przez użytkownika. Wyszukiwanie można sortować po kategorii (wszystkie kategorie lub wybrana), obecnym statusie (aktualne, zablokowane przez administratora, zablokowane przez import, zablokowane przez użytkownika, archiwalne), sposobie dodania (ręcznie, z importu) lub z uwzględnieniem informacji o wyróżnieniu (wyróżnione, niewyróżnione).

Pod każdym ogłoszeniem są dostępne opcje. "Edytuj" umożliwia modyfikację dodanego ogłoszenia, "blokuj" blokuje ofertę. Skorzystanie z funkcji “usuń” spowoduje, że ogłoszenie nie będzie dostępne już na koncie użytkownika. Korzystając z opcji "dodaj podobne" system automatycznie utworzy nową ofertę z uwzględnieniem parametrów zawartych w bazowym ogłoszeniu. Przycisk "lista ogłoszeń" przenosi do listy ofert w serwisie w kategorii, w której znajduje się dana oferta.

Wyróżnienia

Zakładka "Wyróżnienia" informuje o wyróżnieniach ogłoszeń cyklicznych na koncie użytkownika. Aby zobaczyć ogłoszenia, które są obecnie wyróżnione z zakładki "Status" należy wybrać "W trakcie".

Faktury

Użytkownicy, którzy przy wyróżnianiu ogłoszeń zaznaczyli opcję “Chcę otrzymać fakturę VAT”, w tej zakładce mogą wyświetlić wszystkie wystawione faktury przypisane do konta.

Ustawienia konta

Przy dodaniu pliku jako awatar będzie on wyświetlany w każdym aktualnym ogłoszeniu przy danych kontaktowych.

Po uzupełnieniu danych kontaktowych, (“Osoba kontaktowa” oraz “Telefon”) przy dodawaniu ogłoszeń, zapisane parametry będą automatycznie wyświetlane w każdej aktywnej ofercie.

Zakładki

W tej zakładce możliwa jest również zmiana hasła dla danego konta. Po wprowadzeniu nowego hasła, system automatycznie oceni jego siłę. W celu zwiększenia siły hasła zalecane jest stosowanie małych i wielkich liter, cyfr oraz znaków specjalnych, takich jak !@#$%^&*(),._=-+

Zakładki

Ogłoszenia archiwalne

Po upływie 180 dni w ostatniej aktywności użytkownika w obszarze ogłoszenia archiwalnego, jest ono przenoszone na osobny serwer i nie jest już dostępne na koncie użytkownika.

Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych

do góry

Portal Trojmiasto.pl Sp. z o.o. nie jest Administratorem Danych Osobowych kandydatów przesłanych w aplikacjach bezpośrednio do pracodawcy. Portal Trojmiasto.pl Sp. z o.o. udostępnia narzędzia do publikowania ogłoszeń rekrutacyjnych przez pracodawców. Obowiązek informacyjny spoczywa na pracodawcy umieszczającym ogłoszenie rekrutacyjne. Pracodawca powinien umieścić w ogłoszeniu klauzulę informacyjną zawierającą dane:

 • kto będzie administratorem przekazanych danych osobowych kandydata

 • jak długo dane będą przetwarzane

 • jakie prawa przysługują kandydatowi w zakresie dostępu, edycji czy usunięcia dotyczących go informacji

 • informację o stanowisku, którego dotyczy zgoda

 • informację o możliwości rozszerzenia zgody dla innych lub/i przyszłych rekrutacji

Przykładowy wzór zgody - pamiętaj, aby uzupełnić informacje w [wyznaczonych polach]:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez [nazwa firmy, adres firmy], na potrzeby rekrutacji na stanowisko [nazwa stanowiska]. Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest [nazwa i adres firmy]. [Nazwa firmy] powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: [adres], e-mail: [adres e-mail].

Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż [określony przez Państwa firmę czas przechowywania danych].

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.”

Masz problem z działaniem serwisu lub z płatnościami?

Wyślij wiadomość

Wyślij Wiadomość

lub wypełnij formularz:

Wypełnij formularz