Szukaj

Tawerna zobacz profil pracodawcy

Adres
Gdynia Śródmieście  ul.  al. Jana Pawła II 11 pokaż na mapie
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło / zlecenie
Wymiar pracy
Cały etat

Dodane 17 lutego 2017

Barmanka Tawerna Gdynia

Tawerna to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na gastronomicznej mapie Gdyni. Poszukujemy ludzi samodzielnych, którzy dołączą do naszej zgranej ekipy i stworzą zespół godny zaufania.

Wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanepidowska
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Fachowość, uprzejmość, komunikatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Rzetelność wykonywania obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zaangażowanie i pogodne usposobienie

Zadania na stanowisku

  • Obsługa gości
  • Dbanie o wystrój restauracji
  • Przyjmowanie zamówień od gości
  • Zatowarowanie
  • Inkasowanie należności
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Przygotowywanie rezerwacji

Oferujemy

  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozliczanie w systemie tygodniowym
  • Prace w urokliwym miejscu, w sercu w Gdyni
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Zniżki pracownicze
  • Prace w stabilnej firmie

Opis dodatkowy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem w tytule wpisując Barmanka Tawerna

W CV prosimy o umieszczenie i podpisanie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883).

Profil pracodawcy

STALI BYWALCY MÓWIĄ O NAS "ZIELONA TAWERNA" Może dlatego, że we wnętrzu stylizowanym na mesę starego statku jest sporo zielonych elementów lub dlatego, że w jego środek wrósł pień prawdziwego drzewa. Może też kojarzyć się z zieloną Irlandią, o której ułożono i wyśpiewano wiele szant. W Tawernie możecie Państwo posłuchać nie tylko żeglarskich pieśni, nie...
Gdynia al. Jana Pawła II 11
g...@gmail... Wyświetl e-mail
5862268045