Szukaj

Ogłoszenie drobne

Elektromonter

Miejsce pracy
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Energetyka / Elektryka, Inżynieria / Technologie
Poziom stanowiska
Specjalista, Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna, Praca w terenie
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Dla naszego klienta firmy specjalizującej się w usługach w zakresie realizacji projektów automatyki przemysłowej i automatyki budynków poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr.ref.: ELT/17

Obowiązki:
  • Prace instalacyjno- montażowe przy wykonywaniu instalacji elektrycznych, automatyki i systemów bezpieczeństwa na inwestycjach budowlanych (na terenie Trójmiasta);
  • Naprawa zgłoszeń serwisowych u stałych klientów firmy.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku elektromonter, technik montażu, elektryk-automatyk itp.,
  • Aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
  • Umiejętność czytania dokumentacji warsztatowej i technicznej,
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku na pełen etat (8h dziennie),
  • Stałe wynagrodzenie co miesiąc,
  • Możliwość rozwoju umiejętności w zakresie automatyki i elektryki,
  • Pracę w doświadczonym zespole montażowym i serwisowym oraz ciągłość zleceń,
  • Wsparcie kolegów z zespołu przy wykonywaniu codziennych obowiązków.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszone są o aplikowanie poprzez kliknięcie w przycisk "APLIKUJ".

Informujemy, iż niniejsza oferta jest ofertą pracy stałej.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 8209.

Nr ref: ELT/17

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."