Szukaj

Ogłoszenie drobne

Kierownik zakładu leczniczego dla małych zwierząt

Branża / kategoria
Medycyna / Farmacja / Weterynaria
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Wymiar pracy
Cały etat
Trójmiejska Klinika Weterynaryjna jest najszybciej rozwijającą się Kliniką Całodobową na terenie Trójmiasta. Posiadamy wszystkie niezbędne instrumenty do przeprowadzenia pełnej diagnostyki pacjenta. Dbamy o wysokie kwalifikacje lekarzy pracujących w naszej Klinice.
 Całodobowa Klinika Weterynaryjna w związku z rozwojem  poszukuje
KIEROWNIKA ZAKŁADU LECZNICZEGO DLA MAŁYCH ZWIERZĄT

 Wymagania:

  • lekarza weterynarii
  • doświadczenie w pracy z małymi zwierzętami
  • dążenie do realizacji założonych celów
  • nastawienie na rozwój
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem będzie mile widziane
Obowiązki:

  • prowadzenie i organizacja pracy powierzonego zakładu leczniczego dla małych zwierząt.
Masz doświadczenie, chęć do zmiany i stawiasz na rozwój to właśnie tobie damy szanse na zrealizowanie swoich marzeń o profesjonalnej Lecznicy. Przyślij man swoje CV - zaprosimy Cię na rozmowę.

Prosimy o kierowanie aplikacji na adres - r...@gmail... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy