Szukaj

Ogłoszenie drobne

Młodszy Kucharz/Kucharz

Miejsce pracy
Gdańsk Szadółki  ul.  Jabłoniowa 21/14 pokaż na mapie
Ogłoszenie nieaktualne
Adres
Branża / kategoria
Gastronomia / Catering
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny, Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Rodzaj umowy
Umowa o pracę, Umowa o dzieło / zlecenie, Praktyka / Staż
Wymiar pracy
Cały etat
COOLtowa Rekrutuje!

Prawdziwe Burgery, Gorrrąca Pizza i Więcej!
Serdecznie zapraszamy do składania CV na stanowisko:

MŁODSZY KUCHARZ / KUCHARZ

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu HACCP,
  • aktualna książeczka sanepidu,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie
Obowiązki:

  • przygotowywanie potraw zgodnie ze standardami
  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług
  • dbanie o estetykę potraw
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
Oferujemy:

  • stabilną pracę w COOLtowej atmosferze
  • wynagrodzenie z dodatkowym pakietem premiowym
  • zapewniamy obiady i napoje:)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres r...@coolt... Wyświetl e-mail

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Oferta firmy

Gdańsk
Jabłoniowa 21/14