Szukaj

Powrót do listy

Związek, który ma wiele płaszczyzn i barw ale wszystkie do siebie pasują

Towarzyskie - Szukam drugiej połowy
Ogłoszenie nieaktualne
Szukam już jakiś czas tej drugiej połówki…czegokolwiek (jabłka, pomarańczy, łóżka;)). Dlatego chętnie poznam wolnego, inteligentnego  mężczyznę w moim wieku/ nieznacznie starszego,      z poczuciem humoru i apetytem na życie. Kogoś, kto chce pozostać na dłużej i tworzyć ze mną mały wspólny świat. Brakuje mi na co dzień męskiej energii, a także  fizycznego i emocjonalnego ciepła. Może połączą nas podobne poglądy, może zainteresowania, ale też uszanowanie tego, co nas różni.
 
O mnie - pogodna  43-latka o pełnych kształtach, otwarta na ludzi i ciekawa świata.  wysoka (1,70 cm), zadbana, z temperamentem, wolna i troszkę samotna, jednak  nie straciłam radości życia. Porozmawiasz ze mną o prawie wszystkim, bo lubię ludzi, z którymi tematy do rozmów się nie kończą a milczenie też bywa interesujące. Dobrze czuję się tematach historii II wojny, literatury, filmu. Lubię wiele formy relaksu i wypoczynku, w tym kino, teatr, koncerty, weekendowe wyjazdy, podróże...
 
Sprawmy wspólnie by przyziemne sprawy we dwoje bardziej cieszyły… rozmowa, relaks, wspólnie wypita kawa, obejrzany film to na początek !