Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku Brzeźnie - ceny. Ile kosztuje mieszkanie na sprzedaż w Gdańsku Brzeźnie?

kc
18 listopada 2023 

Mieszkania na sprzedaż w Gdańsku Brzeźnie to zarówno liczne lokale z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Nieruchomości sprawdzą się do komfortowego mieszkania, ale również pod inwestycję. Brzeźno nie jest tylko letnim kurortem - przez cały rok oferuje różnorodne wydarzenia kulturalne i sportowe.Mieszkania na sprzedaż Gdańsk Brzeźno - ceny na rynku pierwotnymW październiku br. za nowe mieszkanie w Gdańsku Brzeźnie trzeba było zapłacić średnio 19 270 zł za m kw. Wskazana kwota wynika z analizy cen ofertowych z ogłoszeń zamieszczanych w Trojmiasto.pl. W przypadku najmniejszych mieszkań do 60 m kw. średnia cena wyniosła - 20 711 zł za m kw., a dużych do 90 m kw. - 17 912 zł za m kw.

Mieszkania Gdańsk Brzeźno. Bliskość morza i miejskie udogodnienia Mieszkania Gdańsk Brzeźno. Bliskość morza i miejskie udogodnienia

Nowe mieszkania na sprzedaż w Gdańsku Brzeźnie powstają w atrakcyjnych lokalizacjach głównie niedaleko morza i terenów zielonych, często zaledwie kilkaset metrów od plaży. Nowoczesne obiekty zapewniają dostęp do stref rekreacji i sportu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Deweloperzy dbają o przestrzenie wspólne projektują komfortowe boiska, place zabaw, siłownie, a nawet kąciki edukacyjno-przyrodnicze czy niewielkie ogródki.

W otoczeniu nowych budynków powstają przemyślane parki wykorzystujące już obecne elementy natury. Dużą zaletą jest bliskość punktów komunikacyjnych i placówek handlowo-usługowych. Osoby wybierające nowe mieszkania w Gdańsku Brzeźnie mogą liczyć na wysoką jakość wykończenia, prywatność i komfort mieszkania niedaleko plaży.

Gdańsk Brzeźno - mieszkania na sprzedaż - ceny na rynku wtórnymŚrednia cena mieszkania w Gdańsku Brzeźnie z rynku wtórnego w październiku br. wyniosła 17 162 zł za m kw. Wskazana kwota wynika z analizy cen ofertowych z ogłoszeń zamieszczanych w Trojmiasto.pl. W przypadku najmniejszych mieszkań do 35 m kw. cena wyniosła 16 027 zł za m kw., średnich do 60 m kw. - 17 340 zł za m kw., a dużych do 90 m kw. - 17 011 zł za m kw. Dostępne są również nieruchomości o metrażu powyżej 90 m kw., a średnia cena za m kw. wyniosła 19 771 zł.

Mieszkania w Gdańsku Brzeźnie z rynku wtórnego to duża różnorodność. Dostępne są zarówno małe kawalerki, jak i duże nieruchomości składające się z kilku pomieszczeń. Decydując się na zakup lokalu z drugiej ręki można liczyć na korzystną lokalizację i atrakcyjną cenę. W wielu przypadkach konieczny okaże się jednak generalny remont. W Brzeźnie pojawiają się oferty mieszkań wybudowanych w różnych okresach - nawet w latach. 20 i 30. Dużą grupę stanowią nieruchomości oddane do użytkowania po 2000 roku. Na rynku z łatwością można również znaleźć lokale świeżo po remoncie - gotowe do zamieszkania od zaraz.

Mieszkanie na sprzedaż Gdańsk Brzeźno - czy warto?Brzeźno to urokliwa dzielnica w Gdańsku położona nad Morzem Bałtyckim. Cieszy się popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów. Głównym atutem jest szeroka i piaszczysta plaża - idealne miejsce na spacery brzegiem czy relaks na leżaku. Dzielnica emanuje atmosferą spokoju i wypoczynku, co sprawia, że jest to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone, place zabaw, ścieżki rowerowe czy miejsca do spacerowania z psem.

Brzeźno ma również swoje historyczne korzenie, a charakterystyczna architektura nadmorskich domów nadaje miejscu specyficzny urok. W okolicy znajdują się różnorodne punkty gastronomiczne, kawiarnie i restauracje, chętnie wybierane przez mieszkańców i turystów. Mieszkańcy chętnie korzystają z komunikacji miejskiej - tramwajów i autobusów. W około 20 minut samochodem można dotrzeć do centrum miasta.

Mieszkania w Gdańsku Brzeźnie. Rynek pierwotny i wtórny dla każdego Mieszkania w Gdańsku Brzeźnie. Rynek pierwotny i wtórny dla każdego

Warto zauważyć, że Brzeźno nie jest tylko letnim kurortem - przez cały rok oferuje różnorodne wydarzenia kulturalne i sportowe. Dzielnica to miejsce, które łączy w sobie uroki nadmorskiego życia z dostępem do miejskich udogodnień. W Brzeźnie znajduje się również molo, które jest popularnym miejscem spacerowym i punktem widokowym na morze. W sezonie letnim plaża staje się centrum życia społecznego, gdzie ludzie mogą korzystać z kąpieli słonecznych, uprawiać sporty wodne czy po prostu odpoczywać na brzegu Bałtyku.
kc