Kalibracja-alkomatow.pl - naprawa i kalibracja alkomatów

obserwuj
Poproś o więcej zdjęć
Cena
49
Jestem
Firmą
Sprzedam / kupię
Sprzedam
Stan
Nowe

Treść ogłoszenia

Alkomat pro x5 pro x-3 jest urządzeniem które znacznie ułatwia nam życie informując nas o poziomie alkoholu w naszym organizmie. Nawet najwyższej
klasy modele z czasem mogą tracić precyzję pomiaru dlatego tak bardzo ważne  jest, aby przeprowadzanie okresowej kalibracji alkomatu odbywało się w odpowiednim laboratorium kalibracja-alkomatow.pl z zachowaniem najwyższych standardów. Każdy, choćby najlepszej jakości sensor ulega z czasem stopniowemu zużyciu, dostarczając nieprawidłowych informacji układowi elektronicznemu. Dlatego też kalibracja alkomatów, zarówno klasycznych, jak i profesjonalnych jest konieczna. W razie podejrzeń, że urządzenie nie działa poprawnie, wystarczy dostarczyć alkomat do naszego serwisu w celu wykonania kalibracji (adiustacji) alkomatu lub jego naprawy.
Pamiętaj o regularnej kalibracji alkomatu w kalibracja-alkomatow.pl  
Kalibracja alkomatu to proces sprawdzania i regulacji czujnika w alkomacie w celu zapewnienia dokładnego odczytu. Bez kalibracji czujnik zacznie wyświetlać niedokładne i niespójne wyniki i ostatecznie ulegnie uszkodzeniu. Dlatego tak bardzo ważna jest regularna kalibracja alkomatu. 
Kalibrację (adiustację) należy przeprowadzić w odpowiednich warunkach (z uwzględnieniem temperatury, wilgotności, siły przepływu powietrza, ustalonej zawartości alkoholu itp.) przez przeszkolonych do tego  techników. W celu wykonania kalibracji technik musi przestawić alkomat w tryb kalibracji za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych narzędzi. Następnie jest podłączony do urządzeń kalibracyjnych. Podczas tego procesu wpompowywane jest do niego powietrze w ilości zbliżonej do ludzkiego wydechu o ściśle określonych zawartościach alkoholu.   
Cena kalibracji alkomatu zależy od konkretnego modelu. Należy pamiętać, że te lepsze wymagają jej rzadziej. Jeśli więc cena zakupu była dla nas priorytetem, pamiętajmy o tym, że i tak czekać nas będą koszty serwisowania, zwłaszcza wówczas, gdy będziemy badać zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu często. Polskie Centrum Wzorcowania oferuje swoim klientom wysokiej jakości usługi w tym kalibrację alkomatów wykonywaną przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Pamiętaj że regularna kalibracja  zapewni długą pracę twojego urządzenia. 
 
Adres do wysyłki alkomatu na kalibrację:
Polskie Centrum Wzorcowania 
ul. Fabryczna 16H lok. 315 
53-609 Wrocław 
* proszę pamiętać aby dodać swoje dane teleadresowe.

 
czytaj więcej
zgłoś do moderacji
Ogłoszenie podstawowe

Mariusz

519388... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Fabryczna 16H
Ważne jeszcze 69 dni (do 25.12.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64489162
  • Data wprowadzenia: 23.09.2021
  • Aktualizacja: 29.09.2021
Zadzwoń SMS