Interkamp Junior - Teatr & Taniec & Muzyka

Ogłoszenie nieaktualne

Interkamp Junior - Teatr & Taniec & Muzyka

Nowa cena 3 099 zł

2 599

Jestem
Firmą
Rodzaj
Artystyczne
Termin
2023-06-26 - 2023-07-07
Wiek
7 - 12
Czas trwania (dni)
12

Dom Pracy Twórczej w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą
Twoim żywiołem jest scena? Zapraszamy na wakacje dla najmłodszych gwiazd sceny. Interkamp Junior proponuje obóz warsztatowy rozwijający zainteresowania aktorskie, muzyczne i taneczne. Urozmaicony program i artystyczna atmosfera Kazimierza Dolnego i nasza kadra pasjonatów  gwarantują niezapomnianą przygodę. 
Kazimierz Dolny to jedno z najbardziej urokliwych miasteczek w Polsce, które szczerze kochają artyści: filmowcy, aktorzy, malarze, muzycy i fotograficy. Kazimierz Dolny słynie nie tylko z barwnej historii, zabytków, architektury i niezwykłej przyrody, ale też licznych galerii sztuki, rękodzieła  oraz malowniczych plenerów nad brzegiem Wisły, w ruinach zamku, wąwozach i przestrzeni miejskiej. To sprawdzone już przez nas miejsce jest idealnym na twórcze działania obozów Interkamp. Inspiruj się tym, co najpiękniejsze!
 
Projekt SCENA
 • Warsztaty teatralne. Teatralne rozgrzewki i elementarne zadania aktorskie. Będziemy improwizować, przygotowywać krótkie scenki i wcielać się w różne postaci.
 • Warsztaty taneczne. Tańcz hip-hop,  dancehall, funky, jazz, salsę… W programie figury, kroki i krótkie układy, z których powstanie finałowa choreografia. 
 • Warsztaty muzyczne. Różne warianty rozśpiewek, podstawy emisji głosu, techniki prawidłowego oddychania, ćwiczenia rytmiczne i uwrażliwiające słuch muzyczny.
 • ABC sceny. Codzienna dawka pojęć, słownictwa i ciekawostek, którym posługują się profesjonalni artyści sceniczni.
 • Prezentacja sceniczna. Sztuka autoprezentacji, sposoby walki z tremą, dobór kostiumu i fryzury, zasady pracy z mikrofonem.
 • Budowanie zespołu. W programie gry i ćwiczenia team-buildingowe, wzbogacone o pracę z wyobraźnią, ciałem, głosem. 
 • Mów pięknie! Warsztaty skupione na wyraźnym mówieniu, zabawne łamańce językowe, sposoby podawania tekstu ze sceny. 
 • Lato talentów. Na przyszłe gwiazdy sceny czeka spore wyzwanie – udział w konkursie typu talent show. Przyjazna publiczność i jury gwarantują dobrą zabawę.
 • Muzyczne kino. W ramach odpoczynku warto wspólnie obejrzeć i pogadać o fajnych filmach muzycznych, teledyskach i musicalach. 
Letnia Strefa Przygody i Magiczny Kazimierz Dolny    
 • Magia Kazimierza Dolnego! Wakacje w tak fantastycznym miejscu dają wiele możliwości. Naszych uczestników zapraszamy obowiązkowo na pieszą wycieczkę do słynnego Wąwozu Korzeniowego, zwiedzanie ruin zamku oraz Górę Trzech Krzyży. A to dopiero początek... Nie zabraknie gry miejskiej na kazimierskim rynku, spaceru urokliwymi uliczkami miasteczka i plenerów twórczych na Bulwarze Nadwiślańskim. 
 • Nasz ogród. Obiekt hotelowy, w którym zamieszkamy, otoczony jest pięknym ogrodem, który liczy 1,5 hektara powierzchni. W ogrodzie znajdziemy stary sad,  trawiaste boisko, liczne alejki i ławeczki, altanki i miejsce na ognisko. Ogród - oddalony kilka minut piechotą od turystycznego centrum Kazimierza - będzie naszym artystycznym azylem. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji przeróżnych zajęć terenowych, gier i zabaw na świeżym powietrzu, a także wakacyjnych imprez plenerowych!
 • Wieczorne animacje. Oprócz ogromu warsztatów i aktywności twórczych, rozwijających przeróżne pasje, będzie też czas na team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska oraz konkursy.
Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek i spektakle teatralne.
 
Dostępne terminy: 08-19.07.2023 oraz 20-31.07.2023

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
 
czytaj więcej
 • Numer ogłoszenia: 65239886
 • Data wyróżnienia: 13.06.2023
 • Data wprowadzenia: 08.03.2023
 • Aktualizacja: 13.06.2023
Wróć do góry