Kolonia letnia w Kotlinie Kłodzkiej: Duszniki Zdrój

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
1 600
Rodzaj
Inne
Termin od
2020-06-13
Termin do
2020-07-22

Treść ogłoszenia

Zapraszamy dzieci w wieku 6-17 lat na kolonie pod hasłem POSZUKIWACZE ZŁOTA !!!

Dzieci zakwaterowane będą w Ośrodku Wypoczynkowym POD STRZECHĄ,który położony jest w samym sercu Kotliny Kłodzkiej – w Dusznikach Zdroju. Usytuowany jest pod lasem, na zboczu Ptasiej Góry, w strefie uzdrowiskowej z widokiem na Zdrój i centrum miasta. Ogrodzony teren i położenie z dala od ruchliwych ulic stanowią oazę spokoju i bezpieczeństwa.

W cenie jest również całodzienne wyżywienie:
3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad, kolacja (śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady serwowane). Woda lub herbata bez ograniczeń. 

W niezwykle ciekawym programie :
- wycieczka do stolicy Czech "ODGRYWAMY ZŁOTĄ PRAGĘ", gdzie m.in. zwiedzimy wzgórze zamkowe praskich Hradczan - Katedra Św. Wita, Zamek Królewski, Bazylika Św. Jerzego oraz pójdziemy na spacer przez Małą Stranę do Mostu Karola - jednej z głównych atrakcji Pragi;
- wycieczka do kopalni złota w Złotym Stoku "W POSZUKIWANIU ZŁOTA" :
zwiedzanie podziemnej trasy: „Sztolni Gertruda”, „Chodnika Śmierci”, spotkanie z Gnomem w Chodniku Śmierci oraz jedynego w Polsce podziemnego wodospadu w „Sztolni Czarnej” oraz płukanie złota - wypróbuj również profesjonalny sprzęt do płukania i znajdź swoje złoto i dostaniesz certyfikat Zdobywcy Kopalni Złota.
- GÓRY STOŁOWE - wycieczka autokarowo-piesza do Parku Narodowego Gór Stołowych – wejdziemy na najwyższy szczyt pasma Szczeliniec Wielki lub Błędne Skały odkryją przed nami swoje labirynty. Po drodze odwiedzimy Czermną, gdzie znajduje się Kaplica Czaszek.
- ZOO SAFARI - unikalny, jeden z największych w Czechach Ogrodów Zoologicznych, położony na terenie ponad 60 ha.
- Torfowisko pod Zieleńcem - wycieczka do rezerwatu torfowiskowego. Miejsce to przyciąga pięknymi krajobrazami oraz wspaniałą florą. Wycieczka do Schroniska Pod Muflonem położonego na stokach Ptasiej Góry górującej nad Dusznikami.
- Duszniki Zdrój - spacer po uzdrowisku - park zdrojowy z Pijalnią Wód Mineralnych, Muzeum Papiernictwa, Rynek, Dworek Fryderyka Chopina, piękna kolorowa fontanna podświetlana po zmroku.
- Piesze wycieczki sudeckimi trasami turystycznymi wśród dzikiej przyrody Gór Bystrzyckich.
Oprócz tego wiele gier i zabaw terenowych, dyskoteki, ognisko, konkursy z nagrodami.

Więcej informacji: www.edukacyjnyzakatek.pl

Wstępnej rezerwacji można dokonać:
• Telefonicznie: [ukryte]
• Mailowo: [ukryte]
• Osobiście: Pracownia Twórczego Rozwoju EDUKACYJNY ZAKĄTEK, ul. Kochanowskiego 2, 83-000 Pruszcz Gdański, I piętro, od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-20:00.

Kolonie prowadzone przez Fundację Pomorski Instytut Edukacji odbywają się pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty.
  • Numer ogłoszenia: 63382837
  • Data wyróżnienia: 3 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 23 kwietnia 2020
  • Aktualizacja: 3 lipca 2020
  • Wyświetleń: 78
  • Wyświetleń na liście: 3 772