Obóz Młoda Kadra - ViaCamp.pl - Obozy i Kolonie Młodzieżowe 2021

Ogłoszenie nieaktualne

obserwuj
5
Zdjęcie 1 / 5
Cena
999
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2021-06-27
Termin do
2021-08-29

Treść ogłoszenia

Obóz Młoda Kadra to obóz przeznaczony dla młodych ludzi, którzy oprócz zabawy na wakacjach chcieliby wesprzeć kadrę w jej ciężkiej pracy, pomagając w prowadzeniu zajęć i opiece nad uczestnikami obozu. Głównym celem obozu jest przygotowanie uczestnika do pracy z dziećmi oraz młodzieżą, a także poznanie wszelkich aspektów pracy na tego typu imprezach. Uczestnicy podczas obozu szkolą się pod okiem wychowawców oraz instruktorów. W ten sposób młodzi kadrowicze mogą nabyć niezbędne doświadczenie, które może okazać się bardzo przydatne w przyszłości.

Liczba miejsc na poszczególny turnus jest ograniczona.

Uczestnik otrzyma firmową koszulkę z logo ViaCamp oraz tytułem pomocnika kadry, a także certyfikat „Młodego Kadrowicza”.

Realizacja Zajęć - POMOC
Uczestnicy obozu „Młoda Kadra” wezmą aktywny udział w zajęciach, asystując instruktorom w organizacji zajęć. Poprzez obserwację i śledzenie prowadzonych przez wychowawców zajęć, uczestnicy poznają teoretyczne, jak i praktyczne aspekty pracy. Weźmiecie aktywny udział w realizacji wszystkich zajęć przygotowanych na obozach młodzieżowych ViaCamp. Poprzez zdobyte doświadczenie nauczycie się odpowiedzialności, sumienności i zorganizowania, które może się okazać niezbędne w dorosłym życiu.

Dokumentacja - POMOC
Zastanawiacie się, w jaki sposób funkcjonuje organizacja turystyki „od zaplecza”? 
Pod okiem kierownika obozu przybliżymy Wam dokładny schemat organizacji obozów i kolonii od A, do Z. Nauczycie się prowadzić dzienniki obozowe i inne wymagane dokumenty, opanujecie wszelkie zasady bezpieczeństwa, a także obowiązujące przepisy. Jednym słowem, unaocznimy Wam wszelkie obowiązki, jakie spoczywają na organizatorach turystyki.

Więcej szczegółów na viacamp.pl
czytaj więcej
  • Numer ogłoszenia: 63976441
  • Data wprowadzenia: 11 grudnia 2020
  • Aktualizacja: 31 grudnia 2020
  • Wyświetleń: 158
  • Wyświetleń na liście: 4 919