Zimowy Boys Camp - Jura

obserwuj
Cena
1 249
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2021-01-24
Termin do
2021-01-30

Treść ogłoszenia


Zajęcia linowe.  Będziecie pokonywać mosty linowe nad przepaściami, zjeżdżać ze skał, wchodzić po drabince alpinistycznej, mierzyć się z lękiem wysokości... Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i super zabawę! Zajęcia będą poprzedzone wykładem instruktorów o zasadach bezpieczeństwa i nauką podstawowych węzłów.
Jurajskie jaskinie. Eksploracja jaskiń dostarcza niesamowitych wrażeń, ale wymaga też nieco odwagi. Schylanie, czołganie, przeciskanie przez wąskie szczeliny – a to wszystko w ciemnych i wilgotnych jaskiniach, gdzie mrok rozpraszają jedynie nasze latarki. Nagrodą za to są wspaniałe widoki form naciekowych i możliwość poznania miejsc, do których nie każdy może wejść. Zajęcia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, a my zapewniamy atestowany sprzęt.
Konsole. Na wyposażeniu obozu znajdą się konsole Sony Playstation 3. Aby nieco oderwać się od rzeczywistości proponujemy turnieje w Need for Speed, Gran Turismo, Nascar i najnowszą FIFĘ. Rodziców zapewniamy o odpowiedzialnym doborze gier oraz kontroli czasu spędzonego przy konsolach. Do rozgrywania turniejów gier wykorzystamy nagłośnienie i projektor multimedialny. Czekają nagrody!
Szkoła survivalu. Poznacie podstawowe tajniki zimowej szkoły przetrwania – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Podczas specjalnego szkolenia dowiecie się, jak rozpalić ognisko bez pomocy zapałek, z czego zbudować szałas, gdzie można się schować i jak zabezpieczyć żywność przed dzikimi zwierzętami. By lepiej orientować się w terenie, nauczymy się czytać mapy i znaki topograficzne oraz posługiwać się kompasem. Przydatna też będzie lekcja kuchni polowej, rozpoznawanie roślin jadalnych i niejadalnych, a także nauka tropienia zwierząt po śladach. Przekonaj się, że i Ty poradzisz sobie w każdych warunkach dzięki nowym umiejętnościom.
Terenoznawstwo i orienteering. Podczas wycieczki do lasu niezwykle cenna jest umiejętność odnalezienia właściwej drogi. Pokażemy Wam, jak wyznaczyć strony świata różnymi metodami (również bez użycia kompasu), w jaki sposób ocenić odległość i naszkicować mapę. Nauczymy się także rozpoznawać i rysować znaki topograficzne. Tak przeszkoleni przeprowadzimy zawody na orientację.
Męskie kino. Po dniu pełnym wrażeń czasem fajnie zobaczyć po prostu dobry film… Oczywiście nie w głowie nam komedie romantyczne, ale najlepsze kino akcji – hity kina sensacyjnego, katastroficznego, przygodowego i science-fiction. Na wieczorne maratony filmowe zaprosimy także innych Uczestników (i Uczestniczki!), z którymi będziemy mogli później godzinami gadać o efektach specjalnych, najlepszych scenach i wyczynach kaskaderskich naszych ulubionych aktorów.
Tajemnice Jury. Wiesz z czego słynie Wyżyna Krakowsko-Częstochowska? Znasz legendy o licznych skałach i zamkach na Szlaku Orlich Gniazd? Wiesz z jakiej epoki pochodzą skamieniałości i amonity? Razem wybierzemy się w fascynującą podróż w czasie, stworzymy amulety inspirowane skamielinami, a może i nawet spróbujemy zbudować makietę zamku...
Ponadto w programie:
  • dyskoteka z uczestniczkami Girls Camp
  • zawody w zjeżdżaniu na „jabłuszkach”
  • zimowa olimpiada na wesoło
  • konkursy i quizy
  • wieczorne kino
Dostępny termin:
31.01-06.02.2021 r.

Więcej informacji na stronie: www.kompas.pl
 

Zobacz inne oferty

Ogłoszenie podstawowe

Cena

1 499 zł

Aktualizacja: 45 minut temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 24 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 24 dni temu
Ogłoszenie podstawowe

Cena

690 zł

Aktualizacja: 24 dni temu
Ogłoszenie podstawowe
583031... Zadzwoń
b...@kompa... Wyświetl e-mail
Karolina Stenka
Adres
Podlesice Podlesice
Podlesice 1
Ważne jeszcze 109 dni (do 11.01.2021)
obserwuj to ogłoszenie
Zobacz dane kontaktowe
kompas.pl
  • Numer ogłoszenia: 63642599
  • Data wprowadzenia: 11 sierpnia 2020
  • Aktualizacja: 12 sierpnia 2020
  • Wyświetleń: 14
  • Wyświetleń na liście: 2 282
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji
Zadzwoń SMS