Iluzjonista dla dzieci i rodzin - dzień dziecka, imprezy, plenery

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 20

Iluzjonista dla dzieci i rodzin - dzień dziecka, imprezy, plenery

Jestem
Firmą
Rodzaj
Animator

Przyjęcia rodzinne to okazja do spotkań w gronie najbliższych. Pokaz iluzji w wykonaniu Tomasza jest świetnym sposobem na urozmaicenie takiego wydarzenie. Sprawi, że:
  • będzie wyjątkowe
  • zostanie zapamiętane na długo
  • zarówno dzieci, jak i dorośli, zaangażują się w zabawę
  • powstaną super pamiątkowe zdjęcia, bo magia wywołuje mnóstwo uśmiechów i spontanicznych reakcji
 
Dzięki szerokiemu repertuarowi efektów oraz dostosowywaniu oferty do Państwa potrzeb i możliwości, pokaz iluzjonisty doskonale sprawdzi się podczas przyjęć rodzinnych o zróżnicowanym charakterze, różnej liczbie gości i w wielu typach lokali. Mogą to być:
  • I Komunia
  • pokazy dla gości w hotelach
  • eventy plenerowe
  • imprezy rodzinne
  • domy kultury, teatry, kluby osiedlowe

Niezależnie od warunków, pokaz Tomasza zawsze nastawiony jest na jak najlepszą zabawę oraz interakcję z publicznością. Poprzez swobodny i pełen humoru styl występów, iluzjonista bardzo szybko nawiązuje kontakt z widzami w każdym wieku. Ich aktywny udział w prezentowanych efektach zawsze spotyka się z entuzjazmem gości i sprawia, że pokaz iluzji jest dla wszystkich niezwykłym przeżyciem. Zwłaszcza, że prezentowane triki są tak widowiskowe i zaskakujące, że na długo zapadają w pamięć oczarowanych widzów.

Dlatego jeśli szukacie Państwo atrakcji, która urozmaici rodzinną uroczystość i uczyni z niej wyjątkowe wydarzenie, serdecznie zapraszamy do współpracy!
 
Pokazy mogą odbywać się w języku polskim lub angielskim.
 
W celu przybliżenia Państwu charakteru naszych usług , prezentujemy dwie najczęściej wykonywane przez Tomasza formy pokazów iluzji podczas uroczystości rodzinnych:
 
1. Pokaz główny 
Elastyczna forma występu, świetnie sprawdzająca się w każdym lokalu. Efekty iluzjonistyczne wykonywane są w miejscu dobrze widocznym dla wszystkich widzów. Mają charakter zabawnego dialogu z publicznością, podczas którego  zadziwiające sztuki iluzjonisty przeplatane są żartami i gagami. Całość nastawiona jest na wspólną zabawę i integrację, a aktywny udział gości jest istotną i niezwykle atrakcyjną cechą pokazu.
 
2. Mikroiluzja przy gościach
Pokaz stanowiący uzupełnienie formuły stand-up. Iluzja prezentowana jest w bezpośrednim kontakcie z widzami. Magia dzieje się wprost w ich dłoniach! Niesamowite efekty, z wykorzystaniem drobnych przedmiotów, takich jak talia kart czy kawałek sznurka, prezentowane są bezpośrednio przy stołach widzów lub w formie wędrówki pomiędzy grupami gości.

Data dodania ogłoszenia: 08.05.2023

Aktualizacja: 20.05.2024

Wróć do góry