Amerykański obóz językowy na Kaszubach

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

Amerykański obóz językowy na Kaszubach

Cena

3 200

Jestem
Firmą
Rodzaj
Językowe
Termin
2024-07-11 - 2024-07-20
Wiek
9 - 16
Czas trwania (dni)
10

CAŁKOWITE ZANURZENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM! Zapraszamy na wyjątkowy 10-dniowy obóz językowy w stylu amerykańskim na Kaszubach!  
 
Podczas obozu dzieci są zanurzone w języku angielskim!

A każdy dzień jest pełen ATRAKCJI- dzieci biorą udział m.in. w zajęciach artystycznych, sportowych, wodnych, a wszystko to prowadzone jest w języku angielskim. 
Oferujemy również zajęcia i kluby do wyboru uczestników! 

AKTYWNOŚCI
Także każdy znajdzie coś dla siebie- i uczestnicy, którzy lubią malować, tworzyć i osoby, które kochają sport i dzieci, które uwielbiają spędzać czas podczas wodnych atrakcji.
A także osoby, które poszukują swojej pasji- mogą ją odnaleźć na tym obozie! 

Przykładowe aktywności: zajęcia wodne w jeziorze, rowery wodne, SUPy, tworzenie biżuterii, baseball, siatkówka, American Football, Ultimate Frisbee, badminton, amerykańskie gry w terenie np. Capture the Flag, zagadki i łamigłówki, gry planszowe, tworzenie własnych gier, taniec, kluby tematyczne, Igrzyska Olimpijskie, impreza z Holi Powder (HIT OBOZU), bloki kulturowe o USA, wielkie zawody obozowe (Team Competitions-HIT OBOZU), wycieczka, impreza hawajska, ognisko i wiele innych zajęć- każdy znajdzie coś dla siebie!

KORZYŚCI
Zanurzenie w języku angielskim przez 10 dni, przełamanie bariery językowej oraz ulepszenie znajomości języka angielskiego, nabywanie nowych umiejętności, odkrywanie amerykańskiej kultury, nawiązywanie nowych przyjaźni, odpoczynek nad jeziorem!
10 dni pełnych przygód i radości. 

TERMIN 
1 turnus: 01.07-10.07.2024 (2.990 zł) 
2 turnus: 11.07-20.07.2024 (3.200 zł) (ostatnie miejsca!) 

MIEJSCE 
Miejsce: Kaszuby, Ostrzyce, zakwaterowanie w pokojach w pensjonacie Ostrzycka Gościna u Maryli 

WIEK UCZESTNIKÓW 
Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 9-16 lat do naszego amerykańskiego świata! 

CENA
Cena promocyjna za 10 dni: 3.200 zł (2 turnus) 
Oferujemy płatność w ratach. 

OPINIE uczestników i rodziców: 
''Czas, który spędziłam na tym obozie był jednym z najlepszych momentów mojego życia. Poznałam tam wiele nowych, cudownych osób!'' (Laura P.)
''Obóz zorganizowany perfekcyjnie!!! Mnóstwo zajęć i atrakcji! Wspaniali, oddani i kompetentni opiekunowie!'' (Jola Sz.- mam Wiktorii) 
''Było wspaniale- jak zawsze.'' (Karolina K.- mama Oli) 
''Nasi chłopcy są bardzo zadowoleni, zresztą jak co roku;) i już zgłaszają chęć uczestnictwa w kolejnych turnusach!'' (Katarzyna B.- mama Mateusza i Wiktora) 
''Chciałabym bardzo podziękować za zorganizowanie wyjątkowego wyjazdu. Stasiu już podczas obozu, opowiadał, że jest bardzo fajnie i szkoda, bo za krótki ten obóz. Chłopak wrócił zadowolony, z paczką nowych znajomych i chętnie wplata angielski podczas rozmowy. Już pierwszego dnia po powrocie - upewniał się czy za rok też może pojechać. Oczywiście, że może!'' (Monika D.- mama Stasia) 
Więcej opinii- na naszej stronie. 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Czy można płacić w ratach?
Tak, można zapłacić za obóz w 2-4 ratach. Więcej informacji mailowo oraz telefonicznie. 

Co jeśli moje dziecko obawia się zanurzenia w języku angielskim?
Spokojnie, w przypadku jeszcze mniejszego zaawansowania pomagamy uczestnikom, w przypadku potrzeby tłumaczymy np. polecenia czy zasady gry. Dbamy o komfort uczestników. Na pewno wszystko będzie zrozumiałe, a dziecko po pewnym czasie naturalnie zanurzy się w języku angielskim! Bez obaw. :) 

Co zawiera cena?
Zakwaterowanie i wyżywienie (10 dni), realizacja programu, opieka wykwalifikowanej kadry, sprzęt sportowy, materiały niezbędne do przeprowadzenia zajęć, ubezpieczenie NNW, koszulka obozowa, upominki, nagrody, składka turystyczna. 

''Ten obóz to mój drugi dom!'' (Aniela Ł. - wielokrotna uczestniczka American Camp) 

Więcej informacji na naszej stronie internetowej. 
W przypadku pytań- zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub przez formularz na naszej stronie. 
www.campbymargot.com

Data dodania ogłoszenia: 28.04.2024

Wróć do góry