Interkamp Junior - Kolonia Taneczna

Ogłoszenie podstawowe

Interkamp Junior - Kolonia Taneczna

Cena

3 199

Jestem
Firmą
Rodzaj
Taneczne
Termin
2024-07-06 - 2024-07-17
Wiek
7 - 12
Czas trwania (dni)
12

Tanecznym krokiem w wakacyjny klimat? Dlaczego nie! Zapraszamy na pierwsze kroki z figurami i układami tanecznymi dla naszych najmłodszych Uczestników. Na tym obozie możesz być totalnym debiutantem- tutaj dopiero chcemy zarazić Cię miłością do ruchu i tańca. Będziemy na pewno dobrze się bawić w rytmie wakacyjnych hitów!

Program
Strefa Tańca
 • Plenery taneczne. Treningi taneczne wcale nie muszą odbywać się jedynie na parkiecie w sali! My chcemy jak najwięcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Poranne rozgrzewki przeprowadzimy na zielonej trawie przy okazji podziwiając widok na góry, a na bitwy taneczne wyjdziemy z pewnością na turystyczny deptak.
 • Pierwsze kroki. Ćwiczenia pobudzające ekspresję ruchową przy muzyce i kształtujące pamięć ruchową oraz pierwsze wprawki taneczne. 
 • Raz, dwa, trzy, cztery! Ważnym elementem tańca jest poczucie rytmu, czekają na was zabawy rozwijające słuch muzyczny. 
 • Dobry start. Ciało, jako narzędzie ekspresji ruchowej tancerza wymaga odpowiedniego przygotowania. Proponujemy różne warianty rozgrzewek, zabawy ruchowe, elementy stretchingu, ćwiczenia rytmiczne i  koordynacyjne.
 • Zumba kids. Energetyczne połączenie fitnessu z tańcem w formie wesołej i dynamicznej zabawy. Super rozgrzewka i świetny trening wyzwalający endorfinki. 
 • Jazz i style streetowe. Nauka podstawowych kroków, figur i układów tańca nowoczesnego, kilka słów o charakterystyce i technice. 
 • Choreografia. Proste układy choreograficzne do największych przebojów letnich. 
 • Dance battle. Improwizacje, zabawy, wyzwania i bitwy taneczne w grupach i solo.
 • Kostium. Wspólnie wymyślimy i przygotujemy nasze kostiumy i dodatki, w których zatańczymy finałową choreografię.
 • Warto zobaczyć! W ramach odpoczynku obejrzymy popularne filmy taneczne, pokazy mistrzów i występy z programów telewizyjnych. 
Letnia Strefa Chillu i Zabawy
 • Teraz góry! Wakacje w Beskidach to świetna okazja, by zbliżyć się do przyrody podczas wędrówek górskimi szlakami, w upalne dni złapać oddech w lesie, poznać niezwykłe gatunki roślin, przytulić się do drzewa, schłodzić w górskim potoku... Będzie okazja wspólnie wybrać się na Czantorię Wielką, nazywaną również baśniową górą. Tam- podziwiając piękne widoki- zorganizujemy również plener artystyczny i sielankowy piknik na górskiej polanie.
 • Zielona strefa. Nasz ośrodek położony jest wysoko na zboczu góry i posiada 2 hektary terenu rekreacyjnego, który będzie do wyłącznej dyspozycji naszych uczestników. Do dyspozycji mamy ławeczki i leżaki, altankę grillową, miejsce na ognisko, boisko sportowe i przestrzeń na organizację zajęć plenerowych. Ponadto rozległy teren daje nam możliwość organizacji gier terenowych, zabaw na świeżym powietrzu, a także imprez, wystaw i kina pod chmurką.
 • Wieczorne animacje. Prócz warsztatów artystycznych i przeróżnych działań twórczych znajdziemy oczywiście czas na świetną zabawę w gronie rówieśników. W naszych propozycjach team building, talent show, przebojowe karaoke, dyskoteki przebierane, muzyczne ogniska z kiełbaskami, turnieje sportowe, quizy oraz konkursy.
 • Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas uroczystego finału, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy i reportaże, prezentacje multimedialne, wernisaż, wystawy prac plastycznych i fotograficznych, recitale, koncerty, spektakl, show taneczne, etiudy oraz poczęstunek. 
 • Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki– nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.

Terminy: 
06/07/2024 - 17/07/2024 >3199 zł
18/07/2024 - 29/07/2024 >3199 zł

Więcej informacji na: https://www.kompas.pl/lato

 

Data dodania ogłoszenia: 25.03.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Kompas

Obóz Woda i Przygoda 13+ żagle, supy, paintball

Ogłoszenie premium

3 299 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Greckie Seszele-Młodzieżowy wyjazd do Grecji dla...

Ogłoszenie premium

3 399 zł

Aktualizacja: 2 dni temu

Półkolonie jeździeckie dla najmłodszych

Ogłoszenie podstawowe

1 399 zł

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Obóz Planszówek i Gier Fabularnych

Ogłoszenie podstawowe

3 199 zł

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Marzena Zając

583031... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Ustroń
ul. Stroma 7
Zobacz dane kontaktowe
E-mail
Wyświetl numer
Wróć do góry