Obóz letni w Chorwacji

Ogłoszenie nieaktualne

Obóz letni w Chorwacji

Cena

2 899

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Termin
2024-08-09 - 2024-08-18
Wiek
10 - 19
Czas trwania (dni)
10

ZAKWATEROWANIE:
Kraljevica w Chorwacji - Kompleks Turystyczny Uvala Scott ** dla młodzieży w wieku 10-19 lat
Kompleks Wakacyjny usytuowany bardzo blisko plaży (ok. 50 m), w malowniczej zatoce Dubno. Kvarner jest regionem obejmującym jednocześnie wyspy, pas wybrzeża i góry. Klimat jest tu zróżnicowany, podobnie roślinność, architektura i kultura, dlatego też oferta turystyczna jest niezwykle różnorodna. Można zażywać tutaj kąpieli morskich, poznawać bogatą historię wysp, spacerować po malowniczych uliczkach miasteczek. Tradycja turystyczna w tym regionie liczy 160 lat.
WYŻYWIENIE:
Śniadanie w formie bufetu, obiadokolacja serwowany, kolacja w formie bufetu. Napoje do obiadów i kolacji bez ograniczeń. Suchy prowiant na drogę powrotną.
TRANSPORT:
Transport autokarem typu VIP (pozostaje do dyspozycji) – bez dodatkowych opłat
CENA ZAWIERA:
-transport autokarem;
-wszystkie opłaty klimatyczne TFP TPG;
- pełną realizację programu łączącego wszystkie zajęcia tematyczne, zajęcia uzupełniające oraz gry i zabawy;
- sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia programów;
- zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym;
- 9 noclegów;
- wyżywienie;
- całodobową opiekę wychowawców, instruktorów i kierownika kolonii;
- opiekę medyczną;
- opiekę ratownika;
- ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.
CENA NIE ZAWIERA:
Kaucji zwrotnej – 20 Euro osoba (płatna na miejscu jako zabezpieczenie przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez uczestnika obozu młodzieżowego), kieszonkowe
30 euro dodatkowe
PROGRAM:
Skutery wodne
Proponujemy najlepszą wycieczkę szybkimi skuterami wodnymi wzdłuż wybrzeża pod okiem wykwalikowanych instruktorów. Uczestnicy będą posiadać kamizelki ratunkowe, przestrzegać ograniczeń prędkości i inne zasady bezpieczeństwa określonych lokalnymi przepisami.
Deski SUP
SUP, czyli Stand-Up Paddling, to rodzaj sportu wodnego polegającego na wiosłowaniu w pozycji stojącej na desce. Pod okiem instruktorów nauczymy się wiosłować oraz zorganizujemy wyścigi na deskach.
Wycieczka do miejscowości Opatija
Doświadcz uroku nadmorskiej elegancji podczas wycieczki do urokliwej miejscowości Opatija podczas naszej kolonii letniej w Chorwacji! Zanurz się w atmosferze secesyjnej architektury, spacerując po malowniczych promenadach Lungomare. Odkryj zabytkowe willi, w tym słynną Villę Angiolina, otoczoną pięknymi ogrodami. Rozkoszuj się relaksem w parkach, zanurzając się w zieleni Parku Angiolina. Opatija oferuje także kamieniste plaże i kąpieliska, zapewniając idealne miejsce na chwilę odpoczynku nad Adriatykiem.
Wycieczka do Puli i Rovinj
Odkryj magię historii i uroku nadmorskich miast podczas niezapomnianej wycieczki do Puli i Rovinj. W Puli zachwycisz się starożytnym amfiteatrem, jednym z najlepiej zachowanych na świecie, będącym świadkiem epoki rzymskiej. Przemierz starówkę, gdzie spotkasz zabytkowe bramy, forum i Świątynię Augusta. Następnie udaj się do urokliwego Rovinj, gdzie malownicze uliczki, kolorowe kamienice i zabytkowy kościół św. Eufemii tworzą niesamowity krajobraz. Przeżyj atmosferę portowego miasta, spacerując po brzegu Adriatyku. Pula i Rovinj to podróż w czasie, która zaoferuje uczestnikom kolonii niezapomniane doświadczenia historyczne i urok nadmorskiego życia.
Całodniowy rejs statkiem po morzu
Statek zabierze Cię w podróż przez kryształowo czyste wody, ukazując urokliwe zatoczki, skaliste formacje i urocze wyspy. Przeżyj emocje opływające wiatrem w locie i poczuj radość z odpoczynku w ustronnych zatokach.
Baloniada
Mokra zabawa, w której każdy może poczuć się jak dziecko.
Zwiedzanie miejscowości Maribor
Przygotuj się na fascynującą podróż do serca Słowenii podczas kolonii letniej, podczas której zwiedzisz malowniczą miejscowość Maribor! Ta urokliwa miejscowość wypełniona jest historycznymi zabytkami, kulturowymi skarbami i niezwykłym urokiem.
Gra terenowa
Na podstawie otrzymanej mapy drużyna musi trafić na punkty kontrolne i potwierdzić swoją obecność na karcie startowej. Aby zostać sklasyfikowanym należy potwierdzić co najmniej jeden punkt na trasie i trafić na metę przed jej zamknięciem. Ale może dzięki doskonałemu zgraniu drużyny oraz umiejętnościom posługiwania się kompasem i mapą uda się zdobyć wszystkie punkty?
Eko magnes
Stworzycie niezwykłą pamiątkę z wyprawy – magnes na lodówkę
Plażowanie oraz kąpiele w morzu
Pod opieką ratownika wodnego.
TURNIEJE SPORTOWE
siatkówka plażowa, koszykówka, piłka nożna, kometka, zajęcia gimnastyczne na plaży.
A TAKŻE
- dyskoteka;
- gry i zabawy integrujące;
- zabawy obozowe: wieczór talentów, randka w ciemno itp.;
- konkursy z nagrodami, upominkami i inne.
Program może ulec zmianie z przyczyn od nas niezależnych (np. złe warunki atmosferyczne itp.). W zamian zostanie zrealizowany program zastępczy.
KADRA I BEZPIECZNA ORGANIZACJA ZIMOWSKA:
Kolonie organizujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami i zgłaszamy do Pomorskiego Kuratorium Oświaty. Oferowane przez nas miejsce wypoczynku dzieci spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Szczególną staranność przywiązujemy do doboru kadry. Zatrudniamy wychowawców i trenerów posiadających uprawnienia wychowawcy lub kierownika. Każda osoba posiada aktualne zaświadczenie z Sądu o niekaralności. Są to osoby o wysokich kwalifikacjach, zaangażowaniu i wspaniałym podejściu do dzieci.
REZERWACJA MIEJSCA:
Wstępnej rezerwacji można dokonać:
  • Telefonicznie: [ukryte]
  • Mailowo: [ukryte]
Po dokonaniu wstępnej rezerwacji należy w ciągu 3 dni wpłacić na konto bankowe 800 zł zaliczki za obóz podając w tytule przelewu imię i nazwisko dziecka, termin
i miejsce wyjazdu.
Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem turnusu – gotówką/kartą lub przelewem na konto bankowe.
DANE DO PRZELEWU:
FUNDACJA FUNEXPLORER DZIECIOM
Ul. Cypriana Norwida 9
83-000 Pruszcz Gdański
NIP: [ukryte] 3
NESTBANK: 32 1870 1045 2078 1078 9573 0001
Kolonia prowadzone przez Fundację FunExplorer Dzieciom odbywają się pod nadzorem Pomorskiego Kuratorium Oświaty

Data dodania ogłoszenia: 22.01.2024

Wróć do góry