Obóz Minecraft dla dzieci 7-12 lat nad mozrem

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 9

Obóz Minecraft dla dzieci 7-12 lat nad mozrem

Cena

2 999

Jestem
Firmą
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin
2024-06-23 - 2024-07-03
Wiek
7 - 11
Czas trwania (dni)
11

Super obóz na bazie Minecrafta - ostatnie miejsca, dołącz do nas!
W grze Minecraft gracz samodzielnie zdobywa materiały, wytwarza narzędzia, broń i inne przedmioty, walczy z potworami, handluje z mieszkańcami wiosek, musi zaspokajać głód i uważać na punkty życia, by nie zginąć.
Rozgrywka w Minecrafcie polega głównie na zbieraniu surowców i budowaniu z nich najróżniejszych budowli.
Świat z sześciennych bloków – budowle z rurek będą wspaniałą rozgrzewką dla budowniczych – gotowi? Zaczynamy – powstaną budynki, pojazdy i inne rzeczy!
Konkurs projektowania budowli – komu uda się zbudować najciekawszą i rzetelną konstrukcję – sprawdź jakim budowniczym jesteś!
LEGO Minecraft – szalony świat klocków LEGO z serii Minecraft – wspólne budowanie farmy.
Chrono Bomb – bomba tyka, liny i sznurki rozwieszone – teraz od Waszego sprytu i szybkości będzie zależało ile zdobyczy – punktów zdobędziecie. Czas start – nie można potrącić linki!
Rozpalanie ogniska – w świecie Minecrafta w ognisku przetapiamy metale i pieczemy pożywienie – dlatego ważną umiejętnością jest samodzielne rozpalanie ognia – do dzieła!
Las Minecraft – otwarty świat? Podstawy sztuki przetrwania – wyznaczanie kierunków, tropienie zwierząt, rodzaje schronień, jak zdobyć wodę. Rośliny pomocne i rośliny niebezpieczne.
Budowa domu – przenosimy świat z gry komputerowej na zajęcia w terenie! Jak zrobić dom? Jak naprawić schronienie? Samodzielnie zrobicie prawdziwe szałasy w lesie.
Mapa Minecraft – wyruszymy na zwiad okolicy i poszukamy kryjówek. Teraz będziemy mogli narysować mapę naszego terytorium!
Drewniany miecz – bez miecza w lesie ani rusz, dlatego każdy będzie mógł zaprojektować i stworzyć swój własny miecz do gry!
Styl średniowieczny i nowoczesny – w Minecrafcie możemy poznać średniowieczny i nowoczesny styl budowania – wykorzystamy je na tym wyjeździe!
Sztuka przetrwania w trudnych warunkach. Radzenie sobie w trudnych warunkach. Jak zachować się w górach zimą i latem? Co to jest lawina? Czy w jeziorze są wiry? Czy można wchodzić na zamarznięty staw? Jak wyjść z przerębla? Co zrobić w czasie śnieżycy i wichury? Czy burza jest niebezpieczna?
Styl fantastyczny – w grze poznaliśmy styl fantastyczny budowania – wykorzystamy zdobytą wiedzę i stworzymy wspólnie fantastyczne budowle.
Podstawy pierwszej pomocy. Jak poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Jak pomóc innym w przypadku zagrożenia. Co robić, gdy stanie się komuś coś złego, jak wezwać pomoc?
Wodny świat Minecraft. Budowa zapory wodnej, własnej tratwy, wędki i oszczepu. Elementy gry Minecraft będą towarzyszyć nam przy tych pracach.
Przystań Minecraft – w drużynach liczących po kilka osób przygotujemy teren, zbierzemy niezbędne materiały i wybudujemy naszą przystań!
Jak przewidzieć pogodę? Poznamy rodzaje chmur i nauczymy się określać nadchodzące zmiany pogody. W jakich sytuacjach trzeba umieć przewidzieć pogodę? Jak zwierzęta reagują na zmiany pogody?
Budowle z rurek BAMP – to świetna zabawa i nauka współpracy – długie rurki posłużą do budowy zamków, domków, rakiet i innych konstrukcji! Zobacz, jakie to proste!
Aquapark Koszalin – wycieczka autokarowa – całodzienna wycieczka, podczas której będziemy w nowym aquaparku – czekają tam na Was baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wielkie zjeżdżalnie i atrakcje.

a ponadto…
Poznajmy się – czyli powitanie i uroczyste rozpoczęcie obozu. Pamiętajcie, żeby na obóz zabrać ze sobą dobry humor, resztę zostawcie nam:-)
Akcja integracja – właśnie od tego zaczynamy, aby lepiej się poznać. Nie ma nic lepszego, jak wspólna zabawa na początek.
Wycieczka do Mielna – wysoka promenada z cudnym widokiem na plażę i morze, słynny pomnik Morsa i oczywiście setki sklepików z pamiątkami i przeróżne nadmorskie atrakcje – to część tutejszej atmosfery cudownego lata!
Witaj morze – dzięki temu, że mamy bardzo blisko plażę, to często będziemy ją odwiedzać.
Mollky, kubb, petanka – oto fińskie, szwedzkie i francuskie kręgle, zapraszamy do zabawy.
Olimpiada Kogis Active Summer na wesoło – wybierzecie to, co lubicie: wielki mecz obozowy, piłka lub siatkówka plażowa, koszykówka, zbijak, wyścigi sztafet i zaczynamy zabawę!
Kąpiele morskie – mieszkamy tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, gdzie będziemy spędzać sporo czasu! Kapiemy się w specjalnym sektorze dla naszej kolonii, pod okiem zespołu ratowników.
Ognisko obozowe – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu: piękna okolica, rozgwieżdżone niebo, garść ogniskowych przysmaków, do tego muzyka i kilka radosnych zabaw.

Możliwość rezerwacji: www.kogis.pl
https://www.kogis.pl/kolonie/oboz-minecraft-nad-morzem/
tel. 502164... Wyświetl numer (pn-pt, 9.00-17.00)
k...@kogis.pl Wyświetl e-mail - napisz do nas nawet w weekend! odpowiadamy szybko!

Data dodania ogłoszenia: 18.05.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od ogłoszeniodawcy

Obóz taneczny dla dzieci 8-13 lat Łazy nad morzem

Ogłoszenie podstawowe

2 999 zł

Aktualizacja: 28 dni temu

Kogis Pl

502164... Wyświetl numer
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry