Obóz Minecraft nad morzem

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 6

Obóz Minecraft nad morzem

Cena

3 199

Jestem
Firmą
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin
2024-06-23 - 2024-07-03
Wiek
8 - 13
Czas trwania (dni)
10

Obóz 10 dniowy dla dzieci 8-13 lat, 4 terminy do wyboru, wycieczka do Aquaparku Jan i wyjazd z Gdańska, zapraszamy!

Oto specjalnie dla Was – ciekawy obóz Minecraft & Woda oparty o fabułę popularnej gry oraz o atrakcje wodne – dla wszystkich, którzy chcą latem poczuć prawdziwy klimat wakacji. Fabułę gry Minecraft przenosimy w świat realny! Wakacyjna przygoda z Minecraftem w wersji bez smartfonów i komputerów.
  • świetna kadra lubiana przez dzieci
  • dużo zajęć związanych z Minecraft
  • ośrodek blisko morza
  • domowe, zdrowe posiłki
  • aquapark Jan – szalona wyprawa
PLAŻA Z BŁĘKITNĄ FLAGĄ!
To rodzaj certyfikatu – potwierdzenia czystości wody i plaży, o którym decyduje Fundacja na rzecz Edukacji Ekologicznej.

Program:
Świat z sześciennych bloków
 – gotowi? Zaczynamy – powstaną budynki, pojazdy i inne rzeczy! Makieta domu, Giga Magmołaz czy Mooshroom? Wybierzcie sami!
Konkurs projektowania budowli – komu uda się zbudować najciekawszą i rzetelną konstrukcję – sprawdź jakim budowniczym jesteś!
Las Minecraft – otwarty świat? Podstawy sztuki przetrwania – wyznaczanie kierunków, tropienie zwierząt, zdobywanie wody.
Budowa domu – przenosimy świat z gry komputerowej na zajęcia w terenie! Jak zrobić dom bez narzędzi? Jak naprawić schronienie?
Styl średniowieczny i nowoczesny – w Minecrafcie możemy poznać średniowieczny i nowoczesny styl budowania – wykorzystamy je na tym wyjeździe!
Mapa Minecraft – wyruszymy na zwiad okolicy i poszukamy kryjówek. Teraz będziemy mogli narysować mapę naszego terytorium!
Drewniany miecz – bez miecza w lesie ani rusz, dlatego każdy będzie mógł zaprojektować i stworzyć swój własny miecz do gry!
Styl fantastyczny – w grze poznaliśmy styl fantastyczny budowania – wykorzystamy zdobytą wiedzę i stworzymy wspólnie fantastyczne budowle.
Wodny świat Minecraft. Budowa zapory wodnej, własnej wędki i oszczepu. Elementy gry Minecraft będą towarzyszyć nam przy tych pracach.
Deska skimboard – pokonaj fale z deską skimboard – ćwicz refleks i równowagę! Skimboard to sport dla każdego – spróbuj!
Waterpolo – dla chętnych wesołe zabawy z piłką na plaży, a także inne plażowe animacje.
Warsztaty konstrukcyjne – zbuduj swoje własne pojazdy i budowle, mając do dyspozycji różne zestawy, klocki i cegiełki – kto zostanie najlepszym inżynierem?
Formuła 1 – szalony wyścig kapsli, czyli zobacz jak bawiły się kiedyś dzieci na podwórku! Sami wykonamy tor i flagi – gotowi? Start!
Mega Jenga z zadaniami – podchwytliwa i wielka wieża, czyhająca na błędy!
Capture the Flag – gra terenowa. Na dobrym obozie nie może zabraknąć dobrych gier terenowych. A my proponujemy Wam grę najlepszą z najlepszych!
Budowle z rurek BAMP – to świetna zabawa i nauka współpracy – długie rurki posłużą do budowy zamków, domków, rakiet i innych konstrukcji! Zobacz, jakie to proste!
Squap – fajna gra zręcznościowa, idealna na wakacje nad morzem, idealna na plażę!

A ponadto…
Poznajmy się – czyli powitanie i uroczyste rozpoczęcie obozu.
Akcja integracja – właśnie od tego zaczynamy, aby lepiej się poznać. Nie ma nic lepszego, jak wspólna zabawa na początek. Pamiętajcie, żeby na obóz zabrać ze sobą dobry humor, resztę zostawcie nam
Aquapark Jan – wycieczka do ciekawego parku wodnego, gdzie czekają na nas świetne zjeżdżalnie, “dzika rzeka” i inne atrakcje. Hitem jest szeroka zjeżdżalnia dla osób w każdym wieku i zjeżdżalnia “Turbo”!
Wycieczka po Darłowie – spacer i gra miejska po starym, nadmorskim miasteczku, które już w średniowieczu było portem rybackim i szlakiem handlowym. Stare mury, kamienice i port – a do tego deptaki z pamiątkami.
Zdobywamy zamek! – poznaj gotycki, nadmorski zamek w Darłowie, wejdź na jego wieżę i podziwiaj panoramę miasta. Zamczysko wybudowano już w XIV wieku, a więc stanowi ciekawy zabytek.
Witaj, morze! – plażę mamy tak blisko, że szum morza słychać z naszych okien. Często będziemy ją odwiedzać.
Kąpiele morskie – kąpiemy się w specjalnym sektorze dla naszej kolonii pod okiem zespołu ratowników.
Zamki na piasku – kto zbuduje najpiękniejszą i najtrwalszą budowlę?
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawy wieczór pełny śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
KogiSówka – czyli tajemnicza kogisowa gra, zaskakująca, pełna emocji i dobrej zabawy!
Strefa sportów plażowych – plaża to nie tylko leżenie plackiem, my spędzamy czas aktywnie ze speedmintonem, spikeballem i wieloma innymi plażowymi grami i zabawami. Dla miłośników plażowego leniuchowania również coś się znajdzie.
Wodna baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Mega Twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Prawa noga na zielone, lewa ręka na czerwone! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Mollky, kubb, petanka – oto fińskie, szwedzkie i francuskie kręgle, zapraszamy do zabawy.
Olimpiada “Kogis Active Summer” na wesoło – wybierzecie to, co lubicie: wielki mecz obozowy, piłka lub siatkówka plażowa, koszykówka, zbijak, wyścigi sztafet – zaczynamy zabawę!
Siłownia pod chmurką – dla chętnych ćwiczenia na łonie natury na profesjonalnej siłowni pod chmurką.
Kalambury –  czyli najlepsza z wakacyjnych zabaw
Tatuaże z henny – malowanie wzorów na ciele ekologiczną i bezpieczną dla skóry henną (tatuaże zmywalne po kilkunastu dniach). Dysponujemy setkami gotowych wzorów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.
Wyjście na plażę na zachód słońca – romantyczny wieczór nad Bałtykiem zachwyci każdego!
Karaoke – ponoć śpiewać każdy może… U nas śpiewają Ci, którzy chcą, a reszta doskonale się bawi!
Piżama Party – nie zawsze trzeba iść wcześnie spać, czasem na obozie można się pobawić nawet późnym wieczorem.
Wakacyjna impreza – zabawa w rytmie Waszych ulubionych utworów. Wybierzcie ulubioną tematykę i zaczynamy imprezę.
Kogisowy pamiętnik obozowy – na zakończenie zapraszamy Was na pokaz zdjęć i filmów obozowych, powspominamy wspólnie spędzony czas.
Uroczyste zakończenie obozu – rozdanie dyplomów, wspominanie najciekawszych chwil i pożegnania.

Na obóz MINECRAFT dostępne są również inne terminy:
04.07.2024 - 14.07.2024
15.07.2024 - 25.07.2024
26.07.2024 - 05.08.2024

Oferujemy dojazd kolonijny z różnych miast.

Cena zawiera
Zakwaterowanie (10 noclegów), wyżywienie, realizację programu, opiekę wychowawców, ratowników, kierownika oraz całodobową opiekę lekarską, ubezpieczenie NNW do kwoty 10 000 zł.

Rezerwacje: KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej
www kogis.pl 
https://www.kogis.pl/kolonie/oboz-minecraft-woda-nad-morzem-darlowko/

Data dodania ogłoszenia: 06.05.2024

Aktualizacja: 08.05.2024

Wróć do góry