Obóz taneczny dla dzieci 8-13 lat Łazy nad morzem

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 7

Obóz taneczny dla dzieci 8-13 lat Łazy nad morzem

Cena

2 999

Jestem
Firmą
Rodzaj
Taneczne
Wiek
8 - 13
Czas trwania (dni)
11

Dołącz do nas - oto obozy nowej generacji Kogis.pl - renomowanego organizatora turystyki dziecięcej.
Link do oferty i możliwość rezerwacji:
https://www.kogis.pl/kolonie/oboz-taneczny-dla-dzieci-nad-morzem/
Terminy:
04.07.2024 - 14.07.2024
26.07.2024 - 05.08.2024
17.08.2024 - 24.08.2024

Bardzo bogaty program, wielki Aquapark Koszalin w cenie!

Zajęcia taneczne: minimum 20 godzin warsztatów tanecznych z instruktorem. Zwykle sporo więcej:-)
W programie wszystko to, co prawdziwy tancerz umieć powinien: hip-hop, disco, pop, podstawy tańca towarzyskiego i współczesnego, tańce latynoamerykańskie, elementy jazzu, baletu, zumba i wiele innych.
Taniec rządzi: indywidualne i grupowe układy choreograficzne do znanych piosenek. Otworzymy dla Was drzwi do magicznego świata tańca, zarazimy miłością do niego i przekonamy, że to jeden z najprzyjemniejszych bakcyli jakie można połknąć.
Dodatkowo: zawsze możecie sami coś zaproponować, zajęcia będziemy dopasowywać do uwag i oczekiwań zgłaszanych przez uczestników obozu.
Taniec to przede wszystko zabawa: na pewno o tym nie zapomnimy!
Ponadto: zajęcia ogólnosportowe, relaksacja, gimnastyka ogólnorozwojowa z wykorzystaniem mat, piłek gimnastycznych i innych przyrządów.
Fitness: stretching, lekki jogging i ćwiczenia rozciągające dostosowane do wieku i kondycji dzieci, elementy fitness.
Muzyka i ruch: wielki BOOM BOX i my – w plenerze, w sali i wszędzie towarzyszyć nam będzie muzyka! Aerobic, fitness, gimnastyka, ćwiczenia przy muzyce w plenerze.
Warsztaty wizerunku scenicznego – jak dobrze wyglądać na scenie i nie dać się stresowi – sztuka pewności siebie, nauka prawidłowego oddychania. Podstawy wizażu czyli jak się ubierać stosownie do okazji, jak dobierać kolory, ukryć swoje wady a ukazać zalety. Jak wykonać makijaż stosowny do wieku i doskonałą fryzurę.
Indywidualne konsultacje z instruktorem – jak zawsze u nas możecie liczyć na wskazówki, pomoc i indywidualne podejście do treningu oraz instrukcje.
Elementy akrobatyki czyli slackline – chodzenie po taśmie rozpiętej między drzewami.
Mega Twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg, wesołe wrażenia gwarantowane! Prawa noga na zielone, lewa ręka na czerwone! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Karaoke – ponoć śpiewać każdy może… U nas śpiewają Ci, którzy chcą, a reszta doskonale się bawi!
Boom Boom Rurki – takiej orkiestry jeszcze nie słyszeliście, tym bardziej, że to Wasza orkiestra:-)
Tatuaże z henny – malowanie wzorów na ciele ekologiczną i bezpieczną dla skóry henną (tatuaże zmywalne po kilkunastu dniach). Dysponujemy setkami gotowych wzorów do wyboru, każdy znajdzie coś dla siebie.
Aquapark Koszalin – wycieczka autokarowa – całodzienna wycieczka, podczas której będziemy w nowym aquaparku – czekają tam na Was baseny zewnętrzne i wewnętrzne, wielkie zjeżdżalnie i atrakcje.
Wycieczka do Mielna – wysoka promenada z cudnym widokiem na plażę i morze, słynny pomnik Morsa i oczywiście setki sklepików z pamiątkami i przeróżne nadmorskie atrakcje – to część tutejszej atmosfery cudownego lata!
Budowle z rurek BAMP – to świetna zabawa i nauka współpracy – długie rurki posłużą do budowy zamków, domków, rakiet i innych konstrukcji! Zobacz, jakie to proste!
Mollky, kubb, petanka – oto fińskie, szwedzkie i francuskie kręgle, zapraszamy do zabawy.
Olimpiada Kogis Active Summer na wesoło – wybierzecie to, co lubicie: wielki mecz obozowy, piłka lub siatkówka plażowa, koszykówka, zbijak, wyścigi sztafet i zaczynamy zabawę!
Kąpiele morskie – mieszkamy tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, gdzie będziemy spędzać sporo czasu! Kapiemy się w specjalnym sektorze dla naszej kolonii, pod okiem zespołu ratowników.
Ognisko obozowe – dobra zabawa według sprawdzonego przepisu: piękna okolica, rozgwieżdżone niebo, garść ogniskowych przysmaków, do tego muzyka i kilka radosnych zabaw.
Baloniada – to ulubiona zabawa obozowiczów, czeka nas zagorzała walka podczas wielkiej rozgrywki balonami wypełnionymi wodą.
Pokój gier planszowych i towarzyskich – a w nim Wasze ulubione, sprawdzone gry planszowe, karciane, fabularne, jenga i wiele innych.
Maskotka obozowa – wspólnie wymyślimy i zrobimy obozową maskotkę.

Dodatkowo dla chętnych: robienie świec z wosku, warsztaty bursztynowe, barwienie koszulek, nauka gry w szachy, zajęcie artystyczne decoupage i inne!

Data dodania ogłoszenia: 18.05.2024

Aktualizacja: 18.05.2024

Wróć do góry