Pan Robot Camp 2024

Ogłoszenie podstawowe

Pan Robot Camp 2024

Cena

2 750

Jestem
Firmą
Rodzaj
Edukacyjne
Termin
2024-08-05 - 2024-08-15
Wiek
6 - 16
Czas trwania (dni)
11

Pan Robot Camp 2024 to stały punkt programu na każde wakacje i dlatego jest nam niezmiernie miło poinformować, że już można się zapisywać. Zabieramy dzieci i młodzież z Gdańska 5 sierpnia i po 11 dniach odwozimy. Tak, to nie pomyłka, nasze obozy to 11 dni poza domem. Nawet 5-latki dają radę. Z rodzicami bywa różnie ale też są dzielni. To wszystko dzięki wspaniałej kadrze, która zaskakuje każdego dnia swoimi pomysłami.
 
Zawsze znajdzie się u nas miejsce na festyn, festiwal kolorów, wspinaczka, skok z drzewa, tyrolka, festiwal baniek mydlanych, wieczorne podchody, ognisko z tradycyjnymi kaszubskimi smakołykami Nowość to: lekcja uzdatniania wody, tor rekruta z przeszkodami, komunikacja z zeszłej epoki (szyfry, alfabet morsa, krótkofalówki), orientacja (mapy, kompasy, GPS), gry terenowe.
 
No i na szczególną uwagę zasługuje wyżywienia. Robią dla nas np. burgery, gyrosy, gofry, wieprzowinę w słodkim sosie chilli...Obozowicze są bardzo z tego powodu zadowoleni.
 
W tym roku chcemy oprócz robotyki i programowania zaproponować więcej nowoczesnych technologii. M.in. drony, druk 3d, programowanie w Minecraf. Są to ciekawe działy, z którymi chcemy zapoznać naszych obozowiczów.
 
Proszę pamiętać, że robotyka i programowanie to nie jest element, który dominuje na naszym obozie. To przede wszystkim kreatywność na różnego rodzaju warsztatach, zabawy i aktywność na świeżym powietrzu, integracja, przełamywanie barier i cały warsztat emocji, dzięki którym dzieci i młodzież wracają z cennym doświadczeniem.
 
Czasem pada pytanie czy nasz obóz jest dla dziewczynek? Oczywiście. Ale w sezonie 2024 wzbogacimy jeszcze bardziej ofertę właśnie dla Nich. I pojawi się kręcenie teledysku, błotne spa czy też sesja fotograficzna. Będzie się działo.
 
Dolna granica wieku to 6 lat, 5-cio latki też zabieramy ale poprzedzamy to rozmową telefoniczną Górna to 16 lat. Cena obozu to 2750 zł (nasi kursanci, zeszłoroczni uczestnicy oraz rodzeństwa płacą 2650 zł). Zapisy: www.panrobot.edu.pl

Data dodania ogłoszenia: 27.01.2024

Aktualizacja: 21.05.2024

Zgłoś

Rafał Mokrzycki

733499... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Miechucino
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry