Półkolonie żeglarskie OPTymist Sopot 2024

Ogłoszenie maxi
Zdjęcie 1 / 19

Półkolonie żeglarskie OPTymist Sopot 2024

Cena

1 300

Jestem
Firmą
Rodzaj
Sportowe
Termin
2024-06-24 - 2024-08-23
Wiek
5 - 10
Czas trwania (dni)
5

Wakacje z Akademia PRESTIGE to niezapomniana przygoda oraz okazja do bezpiecznego odpoczynku na wodzie.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy na półkolonie żeglarskie dla dzieci i młodzieży w sezonie lato 2024. Zajęcia dla dzieci od 5 do 10 roku życia, odbywają się codziennie od 8.30 do 16.30 w Sopocie.

Półkolonie żeglarskie "Akademia Mały Optymist" całkowicie poświęcamy na naukę pływania na stabilnej, mało wywrotnej łódce klasy Optymist - idealnej dla początkujących wilków morskich.

Naukę prowadzimy w oparciu o intensywny, autorski program, który zapewnia szybkie postępy nauki, tak że już trzeciego dnia, na komendę adepci będą wstanie wykonać manewr zwrotu przez sztag. Mocno akcentujemy pracę zespołową. Dzieci pływają w parach, zmieniając się rolami - każde jest sternikiem i każde jest załogantem.

Zapewniamy ciekawy program półkolonii (na bieżąco dostosowywany do warunków pogodowych) realizowany pod czujnym okiem doświadczonych opiekunów i trenerów.

Na półkoloniach prym sprawuje żeglarstwo. Niemniej, zależy nam na tym, aby z naszych zajęć płynęła jakaś wartość dodana, coś bezcennego co zostanie z dziećmi na całe życie. Poprzez sport uczymy pokonywania swoich słabości, przyzwyczajamy do nietypowych warunków jakie stwarza przebywanie na łodzi. Chcemy także, żeby z dziećmi pozostały wspomnienia, pasja, fascynacja sportem i umiejętność nawiązywania i pielęgnowania relacji z drugim człowiekiem.

To doskonała propozycja dla dzieci, które zetknęły się już z żeglarstwem lub chcą po raz pierwszy spróbować swoich sił i rozpocząć przygodę na łódce. Podczas półkolonii wprowadzimy dzieci w podstawową terminologię, nauczymy węzełków oraz komend. Po zejściu z wody i pysznym obiedzie pod okiem trenerów i instruktorów nauczycie się pływać na SUPach, pogracie w gry terenowe i rekreacyjne, weźmiecie udział w zajęciach  na plaży oraz popłyniecie w rejs po Zatoce Gdańskiej jachtem RS Venture oraz przeżyjecie niesamowite chwile na KATAMARANIE HOBBI WAVE !!!!!!!!!!!!!!
Podana cena obejmuje 1 pakiet tygodniowy.
REZERWACJE :
https://klubzeglarski.sopot.pl/oferta/dla-dzieci-lato/polkolonie-zeglarskie/akademia-maly-optimist/polkolonie-zeglarskie-akademia-maly-optimist-w-sopocie/

 

Data dodania ogłoszenia: 19.02.2020

Aktualizacja: 09.06.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Akademia Żeglarstwa Prestige

Półkolonie żeglarskie O'Pen Skiff Sopot 2024

Ogłoszenie maxi

1 399 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu

Półkolonie Windsurfingowe Sopot 2024

Ogłoszenie maxi

1 300 zł

Aktualizacja: 6 godzin temu

Joanna Rozwadowska

662161... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Sopot Dolny Sopot
Bitwy pod Płowcami 61
Zobacz dane kontaktowe
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry