Wakacje Pełne Przygód

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8

Wakacje Pełne Przygód

Cena

1 350

Jestem
Firmą
Rodzaj
Rekreacyjne
Termin od
2024-07-01
Wiek
8 - 14
Czas trwania (dni)
5

Odkryj niezwykłe przygody i pełne emocji wakacje w Adventure Park Gdynia Kolibki!
NASZE ZAJĘCIA WAKACYJNE TO NIEPOWTARZALNA OKAZJA NA SPĘDZENIE LETNIEGO CZASU W SPOSÓB AKTYWNY.
Wszystkim miłośnikom szaleństw na świeżym powietrzu oferujemy bogatą gamę atrakcji oraz wyzwania, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Specjalnie przygotowane przez nas zajęcia rozwijają sprawność, kreatywność i umiejętności społeczne, a jednocześnie pozwalają cieszyć się beztroską zabawą.
Wykwalifikowani instruktorzy, przyjazna atmosfera i bezpieczne warunki sprawią, że Twoje dziecko każdego dnia będzie mogło odkrywać swoje możliwości i przełamywać własne granice.
Każdy dzień obfituje w mnóstwo atrakcji i gier, które dostarczą wielu emocji i wyzwań, ale także będzie trochę nauki.
Poniżej przewidywany program (dni tematyczne oraz poszczególne atrakcje mogą być zamieniane kolejnością realizacji w zależności, np. od warunków atmosferycznych).
Co czeka uczestników?
 • Początek Przygody – Priorytetem tego dnia jest zapoznanie się uczestników Wakacji Pełnych Przygód. W celu wzmocnienia więzi wyruszymy na ekscytującą wyprawę do lasu. Tam będą czekać nas liczne zadania i wyzwania, a kluczem do ich ukończenia będzie słowo „współpraca”. Cały dzień zwieńczony zostanie samodzielną jazdą quadami po specjalnie przygotowanym torze.
 •  Podniebne Zmagania – Dzień rozpoczniemy od szkolenia z bezpiecznego poruszania się na wysokości, które zostanie przeprowadzone przez kwalifikowanego instruktora wysokościowego. Uczestnicy poznają sprzęt, zasady posługiwania się nim i zdobędą wiedzę, która będzie niezbędna podczas przemieszczania po nadziemnych przeszkodach.
  Park linowy i skok adrenaliny będzie miejscem idealnym do wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce. Nie lada gratką dla nowo wprawionych „wysokościowców” będzie półkilometrowy zjazd tyrolski.  
 • Wodne Harce – Wakacje w Gdyni? Nie może zabraknąć wyjścia na plażę!  Po dziesięciominutowym spacerze poczujemy pod stopami złoty piasek, a na twarzach chłodny powiew morskiej bryzy! Pozostanie więc rozłożenie ręczników i… do wody! A tam będą czekać na nas specjalnie przygotowane gry i zabawy zespołowe. Zwieńczeniem plażowego szaleństwa będzie szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, dzięki któremu nauczymy się jak reagować w sytuacjach kryzysowych. Po powrocie zmierzymy się z aktywną grą terenową na terenie Adventure Parku. 
 • Dzień Wojskowy – Poranny rozruch to podstawa! Porządną rozgrzewkę przed przejściem do atrakcji dnia zapewni nam musztra wojskowa. Ważnym jej elementem będzie wdrożenie dyscypliny, która przyda się w trakcie opracowywania strategii podczas najbardziej wystrzałowej atrakcji w Adventure Parku. Chodzi oczywiście o aktywną rozgrywkę paintball! Po zakończonej grze przejdziemy do dalszego trenowania celności na strzelnicy pneumatycznej i łuczniczej.
 • Misja Survival – O poranku rozpoczniemy treściwe szkolenie ze sztuki przetrwania. Następnie przejdziemy do ekscytującej gry terenowej, podczas której uczestnicy zmierzą się z licznymi zagadkami logicznymi, testami ruchowymi i innymi wyzwaniami. Po ostatnim wspólnym obiedzie wyruszymy do naszego leśnego obozowiska. Na miejscu zadbamy o przygotowanie odpowiednich warunków do nocowania. Budowa szałasów, nauka rozpalania ogniska i kuchnia polowa… zapowiada się wyjątkowa noc!*
  *Nocowanie w kolibkowym lesie jest dodatkową atrakcją dla chętnych śmiałków.
  * Odbiór dzieci, które nie zdecydują się na nocowanie odbywa się w piątek do godziny 17:00.
  * Odbiór uczestników, którzy zdecydują się na noc w szałasach odbywać się będzie w sobotę od godz. 07:30 do godz. 09:00.
 • Dodatkowo:
  – W wybrany dzień weźmiemy udział w wodnych szaleństwach na terenie Adventure Parku. A podczas niego zjazdy wodne, morze piany i kolorowa bitwa!
  – Do dyspozycji uczestników każdego dnia pozostawać będą gry planszowe, materiały plastyczne oraz zabawki.
  – Wielki turniej BINGO, rozgrywki w piłkarzyki, ping-pongowe wyzwanie i wiele więcej!
Terminy:
I turnus: 01 – 05 lipca
II turnus: 08 – 12 lipca
III turnus: 15 -19 lipca
IV turnus: 22 – 26 lipca
V turnus: 05 – 09 sierpnia
VI turnus: 12 – 16 sierpnia
VII turnus: 19 – 23 sierpnia

Więcej informacji: https://www.adventurepark.pl/oferta/wakacje-pelne-przygod-2024/
Zapisy: https://sklep.adventurepark.pl/pl/c/WAKACJE-PELNE-PRZYGOD/41

Data dodania ogłoszenia: 04.03.2024

Aktualizacja: 04.03.2024

Wróć do góry