- 45% Nowa bramka firmy Hauck Stop 84-89 cm 100zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 14

- 45% Nowa bramka firmy Hauck Stop 84-89 cm 100zł

Cena

100

Do negocjacji

Jestem
Firmą
Rodzaj
Meble
Stan
Nowe

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: bramka zabezpieczająca
Wymiar: długość 84-89 cm, wysokość 77 cm,
Kolor: szary
Materiał: metal
Producent: Hauck Stop
Stan: Nowy
Informacje dodatkowe: Kratka do schodów i drzwi od 84 do 89 cm: kratka dziecięca z dołączonym przedłużeniem nadaje się do szerokości od 84 do 89 cm, aby dobrać dom do dzieci. Łatwy montaż bez wiercenia: kratka bezpieczeństwa jest mocowana za pomocą czterech śrub nastawczych i dołączonych akcesoriów pomiędzy futryną drzwi lub schodami, dzięki czemu nie powstają żadne otwory. Otwarcie jednoręczne i dwustronne: zabezpieczenie przed dziećmi można otworzyć jedną ręką poprzez lekkie podniesienie drzwi i przesunięcie zabezpieczenia w obu kierunkach. Akcesoria dostępne oddzielnie: dzięki drugiemu przedłużeniu o długości 9 cm lub 21 cm kratkę ochronną dla dzieci można rozszerzyć. Za pomocą wrzeciona Y można go używać na balustradach schodowych z okrągłymi drążkami. Samoregulująca się ochrona kratki dla dziecka: początkowo krzywie stojąca część boczna jest prosta poprzez dokręcanie śrub nastawczych, co zapewnia pewny chwyt i równoległe mocowanie. Ta kratka ochronna dla dzieci jest idealna do zabezpieczenia drzwi lub Schody o szerokości 84-89 cm. Nasza rada: Do większych przejściach polecamy system Stop N Safe 2, w zestawie 21 cm przedłużenia (96 – 101 cm) lub do standardowych wymiarów Stop N Safe 2 (75 – 80 cm). Wszystkie modele mogą być ponownie rozbudowane o przedłużenia 9 cm i 21 cm i łączone z wrzecionami Y w celu zamocowania ich do poręczy schodów za pomocą okrągłych uchwytów. Dorośli mogą otworzyć drzwi jedną ręką w obu kierunkach. Druga ręka jest zawsze wolna dla małego skarbu. Kratka ochronna dla dzieci jest mocowana za pomocą dołączonych śrub naprężających lub wrzecion Y pomiędzy ramą drzwi, ścianami lub poręczami schodów. Dzięki temu, że nie pozostawia żadnych otworów, jest to idealne rozwiązanie do wynajmowanych mieszkań lub do stosowania na innych drzwiach i schodach, np. u dziadków. Niezależnie od tego, czy to kuchnia, korytarz, schody czy piwnica. Kratka do ochrony drzwi ma uniwersalne zastosowanie i zapewnia najwyższą ochronę na co dzień. (Idealnie nadaje się również dla zwierząt domowych). Dzięki podwójnemu zabezpieczeniu można używać kratki ochronnej tylko dorosłych. Stop N Safe 2 jest wyposażony w ręczny mechanizm zamykający i niezawodnie zatrzaskuje się w zamknięciu zabezpieczonym przed dziećmi. Dzięki temu maluchy są dobrze chronione przed niebezpieczeństwami w gospodarstwie domowym.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 190zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65541391

Wróć do góry