- 45% Nowa bramka firmy Hauck Stop 96-101 cm 100zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 11

- 45% Nowa bramka firmy Hauck Stop 96-101 cm 100zł

Cena

100

Do negocjacji

Jestem
Firmą
Rodzaj
Meble
Stan
Nowe

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: bramka zabezpieczająca
Wymiar: długość 96-101 cm, wysokość 77 cm,
Kolor: szary
Materiał: metal
Producent: Hauck Stop
Stan: Nowy
Waga: 3,8 kg
Informacje dodatkowe: Do drzwi i schodów: Ta bramka ochronna dla niemowląt i dzieci ma przedłużenie 21 cm i nadaje się do otworów o szerokości od 96 do 101 cm. Nie wymaga wiercenia: kratkę dziecięcą mocuje się między drzwiami lub schodami za pomocą czterech regulowanych śrub, dzięki czemu nie trzeba wiercić otworów. Zamknięcie zabezpieczone przed dziećmi - podwójne zabezpieczenie zapobiega niekontrolowanemu otwarciu szlabanu, dorośli mogą otwierać drzwi jedną ręką w obu kierunkach. Rozsuwana - z przedłużkami 9 cm lub 21 cm (sprzedawane osobno), bramkę ochronną można elastycznie wysuwać i mocować do okrągłych balustrad schodów za pomocą wrzecion Hauck Y (sprzedawanych osobno). Kratka samoregulująca - początkowo skośna część boczna jest prostowana poprzez dokręcenie śrub regulacyjnych, co zapewnia pewne trzymanie i równoległe mocowanie. Ta bramka zabezpieczająca dla dzieci idealnie nadaje się do zabezpieczania drzwi lub schodów o szerokości 96 - 101 cm. Nasza wskazówka: Do mniejszych przejść polecamy Stop'n Safe 2 z przedłużką 9 cm (84 - 89 cm) lub w przypadku standardowych wymiarów Stop'n Safe 2 (75 - 80 cm). Wszystkie te modele można indywidualnie rozbudowywać o przedłużenia 9 cm i 21 cm oraz łączyć z wrzecionami Y w celu przymocowania ich do balustrad schodowych z okrągłymi szynami. Dorośli mogą otwierać drzwi w obie strony jedną ręką. Dzięki temu druga ręka jest zawsze wolna dla małego skarbu. Bramkę zabezpieczającą dla dzieci mocuje się pomiędzy ościeżnicami drzwi, ścianami lub poręczami schodów za pomocą dołączonych śrub napinających lub trzpieni Y. Ponieważ nie pozostawia otworów, idealnie nadaje się do wynajmowanego mieszkania lub do zastosowania na innych drzwiach i schodach, np. u dziadków. Niezależnie od tego, czy jest to kuchnia, korytarz, schody czy piwnica. Zabezpieczenie drzwi ma uniwersalne zastosowanie i dzięki temu zapewnia najwyższą ochronę w życiu codziennym. (Idealny również dla zwierząt domowych). Dzięki podwójnemu bezpiecznikowi z kratki ochronnej mogą korzystać wyłącznie osoby dorosłe. Stop'n Safe 2 posiada ręczny mechanizm blokujący i niezawodnie blokuje się w zamku zabezpieczającym przed dziećmi. Dzięki temu maluchy są dobrze chronione przed niebezpieczeństwami w domu.
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 190zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65542586

Wróć do góry