- 45% Nowa bramka firmy Munchkin 76-82 cm 150zł

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 8

- 45% Nowa bramka firmy Munchkin 76-82 cm 150zł

Cena

150

Do negocjacji

Jestem
Firmą
Rodzaj
Meble
Stan
Nowe

Mam do sprzedania:
Nazwa produktu: bramka zabezpieczająca
Wymiar:  długość 76-82 cm, wysokość 79 cm,
Kolor: biały
Materiał: metal
Producent: Munchkin
Stan: Nowy
Waga: 5,4 kg
Informacje dodatkowe: BRAMKA SCHODOWA MUNCHKIN: Bramka z uchwytem do ściskania i podnoszenia pozwala dorosłym na łatwe otwieranie; szeroka bramka jest wykonana z mocnej stali, montaż nie wymaga wiercenia. BRAMKA MOCOWANA ROZPOROWO: Odpowiednie zabezpieczenie dla dzieci i zwierząt z czteropunktowym dopasowaniem dociskowym; rama w kształcie U gwarantuje solidne mocowanie rozporowe, indykowane wskaźnikiem. BRAMKA OTWIERANA W OBIE STRONY: Podwójny zamek pozwala na stosowanie na dole schodów oraz w drzwiach; jednokierunkowe otwieranie na schodach, a dwukierunkowe w drzwiach zwiększa bezpieczeństwo. OPCJE ROZSZERZENIA BRAMKI: Szerokość od 76 do 82 cm; bramkę można przedłużyć do 117 cm za pomocą zestawów przedłużających (sprzedawane oddzielnie). 5-minutowy montaż dołączonymi narzędziami. CZĘŚĆ KOLEKCJI ZABEZPIECZEŃ DLA DZIECI MUNCHKIN: Od bramek po kłódki i zabezpieczenia łóżek; nasze artykuły dla noworodków, niemowląt i małych dzieci zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych. Bramka schodowa dla dzieci i zwierząt Munchkin Maxi Secure jest przeznaczona do użytku w drzwiach lub na dole schodów. Czteropunktowa rama sprawia, że brama nie wymaga wiercenia w ścianie, ale zapewnia solidne mocowanie dociskowe. System "easy lock" pozwala na łatwe zamknięcie przez dociśnięcie jedną ręką. Szeroka bramka jest praktyczna, a podwójny zamek sprawi, że nawet najbardziej żądny przygód niemowlak nie da rady jej otworzyć. Rozporowa bramka pasuje do otworów o szerokości 76-82 cm. Można ją wydłużyć do 117 cm za pomocą przedłużek (sprzedawanych oddzielnie). • Rozporowa bramka dla dziecka Munchkin Maxi Secure • Czteropunktowe dopasowanie rozporowe • Wskaźnik docisku pokazuje, czy brama jest właściwie zamontowana • Montaż w 5 minut, narzędzia w zestawie • Mocna stalowa konstrukcja • Bardzo szerokie otwieranie • Ściśnij i pchnij jedną ręką uchwyt do otwierania • Jedno lub dwukierunkowe otwieranie • Drugi zamek w podstawie • WSKAZÓWKA: Zmierz dystans w najwęższym miejscu (od listwy do listwy), aby prawidłowo dopasować bramkę Małe rzeczy mają znaczenie: Munchkin to nagradzana marka produktów. Odkryj wyroby dla niemowląt i akcesoria dla małych dzieci, w tym wyroby ułatwiające odstawienie dziecka od piersi, kubki, zabawki do kąpieli, bramki schodowe, leżaki i wiele innych. Wszystko zaprojektowane z myślą o najmłodszych!
Dostawa: Odbiór osobisty, istniej możliwość wysyłki jej koszty ponosi kupujący. Istnieje możliwość dowozu cena ustalana indywidualnie. Jesteś zainteresowany produktem napisz odpowiemy na wszelkie pytania i w razie potrzeby prześlemy więcej zdjęć.
Gwarantujemy najniższe ceny na rynku sprawdź nas. Cena rynkowa ok. 280zł,
Uwaga: Nie wszystkie nasze produkty zostały wystawione na ogłoszeniach. Jeśli nie znalazłeś asortymentu dla siebie napisz do nas podaj interesujący Cię produkt sprawdzimy stany magazynowe i prześlemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
Zapraszamy również na nasze pozostałe ogłoszenia i naszego fanpage: www.facebook.com/azwnetrze1
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65542577

Wróć do góry