Wózek spacerowy Baby Jogger City Elite 2 Stan idealny

Ogłoszenie maxi
Zdjęcie 1 / 10

Wózek spacerowy Baby Jogger City Elite 2 Stan idealny

Cena

1 799

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Wózki
Stan
Używane

Sprzedam wózek Baby Jogger City Elite 2 w stanie idealnym. Wózek bardzo wygodny, idealny na długie podróże po każdym terenie. Wózek kupiliśmy nowy i używany sporadycznie. Syn totalnie nie wózkowy, a na wyjazdy mieliśmu inny mniejszy wózek. Na przodzie wózka ma małe zadrapanie. W zestawie pałąk , oryginalna osłona przeciwdeszczowa oraz wkładka do wózka.

OPIS WÓZKA

Budka
Duża, wielopozycyjna budka z dwoma okienkami osłoniętymi klapką z magnesem, dzięki czemu możliwe jest bezszelestne sprawdzenie, czy maluch jeszcze drzemie. Wykonana z najwyższej jakości materiałów z ochroną przeciwsłoneczną UV50+ oraz otworami wentylacyjnymi.

Koła
Terenowe, wiecznie pompowane, łatwo zdejmowane koła z łożyskami kulkowymi o średnicy 30,5 cm. Amortyzowane koło przednie z możliwością blokady pozwala na pełną kontrolę jazdy bez względu na rodzaj podłoża.

Siedzisko
Wentylowane, regulowane, usztywnione siedzisko rozkładane do pozycji leżącej z regulowanym podnóżkiem.

Rączka i hamulec
Regulowana wysokość rączki jest dogodnym rozwiązaniem zwłaszcza dla rodziców o wysokim wzroście. Hamulec ręczny pozwala na szybką kontrolę jazdy.

Regulowany podnóżek
Regulowany podnóżek zapewnia wsparcie i swobodne ułożenie nóżek dziecka tak podczas spaceru, jak i podczas drzemki.

System składania
Unikalny system składania - patent BABY JOGGER umożliwia złożenie wózka jednym, prostym ruchem pociągnięcia za pasek. Automatyczna blokada wózka po złożeniu umożliwia jego bezpieczne przenoszenie i przechowywanie.

Data dodania ogłoszenia: 09.06.2024

Aktualizacja: 11.06.2024

Zgłoś

Katarzyna

510119... Wyświetl numer

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Przymorze
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry