Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Ogłoszenie nieaktualne

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci

Cena

50

Jestem
Firmą
Rodzaj
Muzyczne
Termin
2023-09-26 - 2024-06-21
Wiek
4 - 6

Zapraszamy serdecznie na zajęcia umuzykalniające dla dzieci w Pracowni Muzycznej Muzykon we Wrzeszczu.

Są to zajęcia grupowe, na których przez zabawy ruchowe, śpiewanie piosenek, granie na instrumentach perkusyjnych dzieci uczą się poczucia rytmu, rozwijają słuch i wrażliwość muzyczną oraz umiejętność pracy w grupie. Przygotowują również projekty muzyczne, które później prezentują na koncertach w Pracowni. Dzieci będą się także uczyć zasad występów publicznych i radzenia sobie ze stresem. 

Najważniejsze informacje:
 • termin
  środy 17:00 - 17:45
  czwartki 16:00 - 16:45
 • obowiązuje zmienna opłata miesięczna w zależności od ilości zajęć w danym miesiącu - 50 zł / 45 min. x ilość zajęć
 • zajęcia odbywają się wg stałego harmonogramu - są to zajęcia cykliczne (co tydzień wg kalendarza szkolnego)
 • nieobecność na zajęciach należy zgłosić z co najmniej 24 godz. wyprzedzeniem (sms na nr Muzykonu tel. [ukryte] ) - zajęcia można odrobić do końca kolejnego miesiąca na innymi zajęciami w tej samej grupie wiekowej (chęć odrobienia zajęć należy zgłosić na nr tel. Muzykonu)

Prowadzimy także na zajęcia grupowe dla przedszkolaków i najmłodszych:
 • piosenki z całego świata (grupa: 4-6 lat - dla dzieci w wieku przedszkolnym) - to zajęcia umuzykalniające, na których dzieci poznają kulturę z różnych regionów świata. Poprzez naukę piosenek zapoznają się z różnymi językami i ich brzmieniem.
 • gordonki - (gr. 0-1,5 i 1,5-3) - zajęcia umuzykalniające prowadzone bez towarzyszenia instrumentu - głównym narzędziem pracy osoby prowadzącej jest jej głos. Zajęcia według teorii E. E. Gordona mają na celu przybliżenie dziecku języka muzycznego, dają przestrzeń na tworzenie i improwizację, stymulują wszechstronny rozwój oraz pobudzają zdolności komunikacyjne. W czasie zajęć wykorzystywane są akcesoria, np. chusta animacyjna, piórka, kolorowe chustki, bańki mydlane czy piłki, które pomagają angażować dzieci do wspólnej zabawy.

Zapraszamy również Rodziców na zajęcia :)
 • emisja i higiena głosu (18+ lat) - na zajęciach poznamy: ćwiczenia wzmacniające głos, ćwiczenia relaksacyjne krtani, naukę świadomości własnego głosu i oddechu, jak usprawnić pracę przepony i jak stosować odpowiednią higienę głosu na co dzień.
 • zespół muzyczny (18+ lat) - dla każdej osoby grającej i śpiewającej amatorsko i chcącej dzielić się swoją muzyczną pasją z innymi. Na spotkaniach będziemy grać aranżacje znanych, wspólnie wybranych utworów, poznamy podstawy teorii muzyki i będziemy się uczyć jak funkcjonować w zespole. Organizowane będą koncerty z udziałem uczestników.
 • zespół wokalny (grupy: 18+ lat gr. początkująca i gr. średniozaawansowana) - na zajęciach uczymy się o poprawnej technice wydobycia głosu, a także poznajemy czym jest śpiew wielogłosowy. Repertuar jest zróżnicowany, od piosenek musicalowych po przeboje znanych artystów.
 • ukulele (grupa 16+ lat - gr. średniozaawansowana)
 • kursy indywidualne z gry na wybranym instrumencie/nauka śpiewu (55 min./tydz.)
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65462701

Wróć do góry