NOWY Tablet graficzny XP-PEN Artist 12 Pro 11,6 cali Dowód zakupu

Ogłoszenie nieaktualne

Zdjęcie 1 / 18

NOWY Tablet graficzny XP-PEN Artist 12 Pro 11,6 cali Dowód zakupu

Cena

900

Jestem
Osobą prywatną
Rodzaj
Telefony i tablety
Stan
Nowe

Sprzedam całkowicie nowy tablet graficzny znanej marki XP-Pen model Artist 12 Pro. Tablet zakupiony poprzez stronę MediaExpert (posiadam dowód zakupu). Tablet jest całkowicie nowy, został otworzony tylko 1 raz do testu. Stan idealny. Możliwy odbiór osobisty.

OPIS: XP-Pen Artist 12 Pro to tablet graficzny, który pozwoli Ci odkryć moc kreatywności. Idealny dla początkujących, posiada 12-calowy ekran, dzięki czemu zabierzesz go ze sobą wszędzie. XP-Pen Artist 12 Pro jest łatwy w obsłudze i nie wymaga żadnego adaptera, aby połączyć się z komputerem. Tablet posiada elegancki interfejs oraz rolkę, dzięki którym Twoja praca będzie tak płynna, jak to tylko możliwe. Pokrętło wygodnie mieści się w dłoni i można je zaprogramować według własnych potrzeb. Ekran w Artist 12 Pro jest w pełni laminowany. Bezbłędnie działające pióro pracuje dosłownie jak ołówek- szkicuj, projektuj, edytuj i rysuj na Artist 12 Pro i zacznij swoją przygodę z twórczością!

Tablet wykrywa kąt nachylenia pióra do 60 stopni, więc zapomnij o ciągłej zmianie kierunku rysika w oprogramowaniu. Wystarczy przechylić, aby dodać cieniowanie do swojego dzieła i cieszyć się płynniejszymi i bardziej naturalnymi przejściami między liniami i pociągnięciami. Posiada aż 8 przycisków funkcyjnych. Dzięki 8192 poziomom czułości na nacisk. Artist 12 Pro zapewnia większą dokładność i lepszą wydajność podczas tworzenia. Co więcej, XP-Pen Artist 12 Pro jest wyposażony w wymienną antyrefleksyjną folię optyczną, która charakteryzuje się wysoką przezroczystością i odpornością na zarysowania, jednocześnie redukując odblaski.

SPECYFIKACJA
Aktywny obszar roboczy 256 x 144 mm
Rozdzielczość 5080 lpi
Poziomy nacisku 8192
Interfejs USB
Typ piórka Czułe na nacisk
Bezprzewodowe
Bezbateryjne
Rozpoznające nachylenie
Technologia Rezonans elektromagnetyczny
Pierścień dotykowy
8 x ExpressKey
Przycisk zasilania
Przekątna ekranu 11,6"
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080 (FullHD)
Wyświetlane kolory 16,7 mln
Kontrast 1000:1
Zasilanie USB
Kompatybilność Windows, Mac OS X
Multitouch
Regulowana podstawa
Programowalne przyciski
Dołączone akcesoria: Skrócona instrukcja obsługi, Regulowana podstawa, Kabel USB, Kabel 3w1, Wkłady do pióra, Podstawka pod pióro, Rękawiczki, Pióro bezbateryjne
Wysokość 225,4 mm Szerokość 352 mm Grubość 12,9 mm Waga 1,5 kg

Zakupiony za 1090,00 PLN.
Wysyłka po przelewie na konto lub Odbiór osobisty Gdańsk/ Kościerzyna
Polecam i zapraszam do kontaktu.
Czytaj więcej

Numer ogłoszenia: 65537564

Wróć do góry