Angielski! Konwersacje dla dorosłych!

Ogłoszenie podstawowe
Zdjęcie 1 / 2

Angielski! Konwersacje dla dorosłych!

Cena

35

Jestem
Firmą
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. angielski

Rozmowa w języku angielskim Cię stresuje? Lekcje ze mną są idealnym rozwiązaniem. Skorzystaj z darmowej konsultacji i zacznij w końcu mówić po angielsku!
Masz dość ciągłego rozpoczynania nauki od początku i braku widocznych efektów? Marzysz o swobodnej rozmowie po angielsku, ale zastanawiasz się, jak to osiągnąć? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i komfortowej atmosferze? Dołącz do jednej z kameralnych grup (3-6 os) konwersacyjnych dla dorosłych.

Korzyści dla Ciebie:
  • Wsparcie i motywacja - nauka w małej grupie pozwala na bliską interakcję z innymi uczestnikami, dzięki czemu możecie się wzajemnie wspierać i motywować. Przełamywanie bariery językowej staje się znacznie łatwiejsze w miłej i akceptującej atmosferze,
  • Małe grupy - oprócz korzyści nauki w grupie, nieduża liczba osób pozwala skupić się także na indywidualnych potrzebach każdego uczestnika,
  • Komfortowa nauka bez wychodzenia z domu - lekcje online to wygoda i ogromna oszczędność czasu. Lekcje odbywają się w aplikacji ZOOM,
  • W cenie kursu dostęp do platformy z materiałami do lekcji oraz dedykowanej grupy w aplikacji WhatsApp, która umożliwia dodatkową komunikację i wsparcie bieżącej nauki.
Cena kursu: 700 zł / 20 lekcji - Cena lekcji: 35 zł / 55 minut (od osoby)
Możliwość płatności w pięciu miesięcznych ratach: 140 zł / miesiąc.
Kurs trwa do końca czerwca 2024.

Spotkania raz w tygodniu w następujących grupach:

  1. Grupa A1+/A2 - Czwartek 16.30 - 17.25 (są jeszcze wolne miejsca)
  2. Grupa B1 - Poniedziałek 20.00-20.55 (ostatnie wolne miejsce!)
Można już zapisywać się na listę zainteresowanych zajęciami grupowymi od września 2024 roku.

Jeśli nie znasz swojego poziomu lub przytłacza Cię techniczna strona zajęć online, umów się na krótkie spotkanie - spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące, trwa około 20 minut.

Aby dowiedzieć się więcej o mnie zapraszam na moją stronę internetową: http://www.ika-angielski.pl/.

Wystawiam faktury. 

Aby zapisać się na kurs, spotkanie poziomujące lub w celu zadania dodatkowych pytań, skontaktuj się ze mną mailowo lub telefonicznie (SMS jeśli nie jestem w stanie odebrać telefonu).
 

Data dodania ogłoszenia: 07.08.2023

Aktualizacja: 25.03.2024

Zgłoś

Oferta online

Izabela

606186... Wyświetl numer
Polityka prywatności
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry