.:: Hiszpański z Jose, rodowitym Hiszpanem! ::.

Ogłoszenie maxi
Zdjęcie 1 / 4

.:: Hiszpański z Jose, rodowitym Hiszpanem! ::.

Cena

75

Do negocjacji

Jestem
Osobą prywatną
Udzielam / szukam korepetycji
Udzielam
Przedmiot
J. hiszpański

¡Już nie musisz dalej szukać! Zapisz się na darmową lekcję próbną online i rozpocznijmy przygodę z Językiem Hiszpańskim. Mam na imię Jose Luis i pochodzę z hiszpańskiej Granady, kolebki flamenco. Mówię czystym Hiszpańskim, a także w języku Granady.
Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, także hiszpański biznesowy, hiszpański w turystyce i gastronomii. Przygotowuję do egzaminów, rozmów o pracę, wyjazdów zagranicznych.
Jako nauczyciel jestem cierpliwy, przyjazny i kreatywny, wiele z pomocy naukowych robię sam, w oparciu o potrzeby i zainteresowania moich uczniów. 

Jestem certyfikowanym nauczycielem ELE (Hiszpański jako Język Obcy) - studiowałem metody prestiżowego Instituto Cervantes. Przez 8 lat mieszkałem też w Anglii, gdzie zdobywałem doświadczenie jako nauczyciel i jako... szef kuchni. Są to moje dwie pasje. 

Mówię dobrze po angielsku (C1), niedawno zacząłem też uczyć się języka polskiego. Jeśli klikniesz w kod QR ze zdjęcia, przeniesie Cię on do mojego Whatsappa, gdzie możemy ustalić datę naszego pierwszego spotkania.
Mój email to S...@gmail... Wyświetl e-mail
Możesz też napisać wiadomość lub zadzwonić pod numer +34  625268... Wyświetl numer
Zapraszam na zajęcia online, a być może wkrótce również na żywo!

Ps. Jeśli doczytałeś do tego miejsca - wyślij mi hiszpańską nazwę ptaka ze zdjęcia, to otrzymasz dodatkowe 5zł zniżki przez 10 lekcji!

Data dodania ogłoszenia: 10.12.2023

Aktualizacja: 18.03.2024

Zgłoś

Oferta online

Jose Luis Vico

662175... Wyświetl numer
Polityka prywatności

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry